2733
2734
عنوان

قلبم شکست توروخدا بیاین

149 بازدید | 10 پست

من دوست پسرم ی ایاش بود باهاش تموم کردم امروز ناخودآگاه دستم خورد رفتم تو لایوش وای خدای من دیدم با یکی دیگه دوسته توروخدا نگین همه همینن من ی نامزدی هم باهاش داشتم ۵سال دوسش داشتم یهی از ۱۵سالگیم بعد فک کنم شناخت من بود می‌دونم بهم است میده میگه تو بودی و ... و الان توراهه داره میاد ب شهر ما می‌دونم میگه بیا ببینمت پیم داد چی بگم توروخدا من فارسیم زیاد خوب نیست ترکم لطفاً نگین ج نده نمیشه 

مرا تا دل بود دلبر تو باشی    بچه ها برا رسیدن ب عشقم ی صلوات میفرستین 😚😚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فراموشش کن گل خانم

خودتون میگید عیاش☺ایشون برای شما همسر نمیشد

دختری هستم از دیار خندان 👀  💫پیانیست💫  گیتاریست💫 💫نقاش💫   🌱در حال یادگیری اسکیت برد🌱   لطفا برای سلامتی پدر و مادرم و فامیلام یه صلوات بفرست👀
فراموشش کن گل خانم خودتون میگید عیاش☺ایشون برای شما همسر نمیشد

همین کارو میکنم الان است داد می‌خوابم حالشو بگیرم چی بگم توروخدا

مرا تا دل بود دلبر تو باشی    بچه ها برا رسیدن ب عشقم ی صلوات میفرستین 😚😚
2738

ج نده

دختری هستم از دیار خندان 👀  💫پیانیست💫  گیتاریست💫 💫نقاش💫   🌱در حال یادگیری اسکیت برد🌱   لطفا برای سلامتی پدر و مادرم و فامیلام یه صلوات بفرست👀

هیچی نگو ، اسمش رو بذار تویبلک لیست ‌ . داره از پاکی و سالگیت سوء استفاده میکنه 

عیاش کارش عیاشیه اما تو بازیچش نشو که بیشتر از این احساس تحقیر و ناراحتی نداشته باشی