2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظر من داستان اصلا تعریفم نکنی مهم نیست چون مقصر چه شما باشی چه شوهرت باشه کارش سلب اعتماد کامل بوده 

بهتره محکم وایسی نذار این کارش بشه نقطه قوت اون و نقطه ضعف تو که واقعا چرا باید بگیم که مردا چشون شده باید بگیم ما زنا چمون شده چرا باید در ازای داشتن یک شوهر کاغذی که واقعا کاغذی هستن وقتی با اسمشون روی یک کاغذ اسمشون از مرد عوض میشه میشه شوهر باید قدرت زن بودن خودمونم فراموش کنیم ما زنها همیشه زنیم ما کاغذی نیستیم وقتی اسممون روی کاغذ میاد باز بهمون میگن زن نه مثل مردا که عوض میشن میشن شوهر 

مامانم چندروز پیش دوروز خونمون مونده بود هی جلوی اون میگفت اره دستپخت مامانت از تو بهتره کلا تا مامانمو میبینه وحشی میشه همش از من ایراد میگیره خیلیم بهش حسودی میکنه منم سراین موضوع قهر بودم باهاش خلاصه اومدیم نشستیم تو ماشین داشتیم بحث میکردیم ب من میگفت تو کلا مریضی تو خانواده ای بزرگ شدی ک کلا دعوا توش یوده یاد گرفتی عقده ای شدی انقد گفت عصبی شدم جیغ کشیدم گقتم بس کن

2728
مامانم چندروز پیش دوروز خونمون مونده بود هی جلوی اون میگفت اره دستپخت مامانت از تو بهتره کلا تا ماما ...

چرا ب مادرت حسودی میکنه؟ 

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش

بعد اینم شروع کرد فوش دادن اخرشم گفت ایتین قارنین نان چیخان اینو ک گقت دیوونه شدم زدمش گفتم خودتی و هفت جد و ابادت اونم گقت الان میبرم میندازمت خونه مامانتینا منم دیگ نفهمیدم چیکارمیکنم نمیخاستم برم خونه مامانم چون ناپدری دارم درو باز کردم گفتم همینجا پیادم کن

یجوری تعریف میکنی مشخصه دوتاتون مقصرید 

اما اینکه نصف شب وسط خیابان پیادت کنه خیلی کار زشت و نا پسندیه

کاش میشد کسی کاری به کارم نداشته باشه ولم کنن انگار مردم و نیستم انگاری که وجود ندارم.کاش میشد وجود نداشتم
2706