2737
2734
عنوان

این دخترایی که با دوس پسراشون میرن شمال

| مشاهده متن کامل بحث + 6929 بازدید | 323 پست
دیگه وقتی خوده دختره انقد ازاده پسر نمیاد به این فکر کنه این دختره کسیه وقتی خوده پسر میدونه این ه ...

واقعا عوق گرفتم

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کی گفته تهش کات شدنه؟ کات کردن به شمال نیست خیلیا رابطه ندارن شمالم‌نمیرن کات میکنن

دوستم با‌دوستش دو سال زندگی کرد الانم ازدواج کردن 

خودم رفتم شمال الانم باهمیم 

داداشم با ی دختر بود هرماه مسافرت الان گرفتتش

این زندگی منه پس هرکاری دلم بخواد باهاش میکنم 😎با افتخار فمینیسم😻
2728
کی گفته تهش کات شدنه؟ کات کردن به شمال نیست خیلیا رابطه ندارن شمالم‌نمیرن کات میکنن دوستم با‌دوستش ...

والا اصلا ب این چیزا ربط نداره من خودم قبل ازدواج حداقل ماهی ی بار با رفیقام شمال بودم 

2738

یکی رو میشناسم همش شمال بودن الانم ازدواج کردن دختره همش خونه پسره بود حتی موقع ای که خانواده پسره بودن از زمان دوستی خونه پسره بود تا الان که عقد کردن 

گاهی میره خونه خودشون سر میزنه سنشونم کمه دختره ۱۶سالشه🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

بستگی ب ذات پسر  دیدگاهش داره ک ته رابطه ب کجا میرسه .اکثر حقیقت رو به خانواده ها نمیگن دخترا.

من خودم ولی دختر آزاد و مستقلی م.بدون دوست پسر هم هرجا بخوام میرم از یه خانواده سنتی هم هستم   چون یه مدت شهر دیگه بودم تنها. با مسافرتای تناییم هم مشکلی ندارن خانواده

😐منم داشتم همینو میگفتم هیشکی گوش نمیداد 😐😂

چون تو این موقعیت نبودن فکر میکنند همه کسایی که میرن شمال از اون پلنگای دوهزارین  که تو پول پارتیا پیدا میشن😐

والا اصلا ب این چیزا ربط نداره من خودم قبل ازدواج حداقل ماهی ی بار با رفیقام شمال بودم 

همون 

ما بریم مسافرت ی روز هوا تاریک شه مامانم زنگ میزنه میگه الان برنگردید شبه خطرناکه

اومدم بهتون‌بگم‌هم رابطه خودم و هم تک به تک دوستام ک ب این شکل بوده ب ازدواج ختم شدده و بسیار هم موفق و زبانزده

عهد بوق گذشته 

یه نگاه ب دنیا بندازید

این چیزا لازمه 

ب ادمش بستگی داره 

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
چون تو این موقعیت نبودن فکر میکنند همه کسایی که میرن شمال از اون پلنگای دوهزارین  که تو پول پار ...

اره بعد اینجا طرزفکرا عجیب و متفاوته قشنگ موندن تو ۲۰ ۳۰ سال پیش

تیکر بارداری نیست:/

جامعه دیگه عوض شده

بستگی داره دید خودتون چی باشه و البته فرهنگ پسریکه باهاش اشنا میشید

در حدی رفتار کنید ک خودتون از خودتون بدتون نیاد

همین

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .
2706