2733
2734

خودم ، دلم ، حالم ،

الان جوریه که

فقط و فقطططط دلم میخواد میشد که برم زیارت امام رضا... برم و فقط بمونم پیشش... اینقدر بمونممممم تو حرمش .. اینقدر بمونم پیشش تا جوابمو بده ... ولی خب  متاسفانه شرایطشو فعلا ندارم که برم.

حالا که اومدی تو تاپیکم ، اگه دلت خواست برام یه صلوات بفرست . منم براتون میفرستم.

🚩🚩 سختی های زندگی به من یاد داد بی اهمیت ترین چیز توی مسیر زندگی حرف ِ مردمه . . . 🚩🚩

من دلم گریه میخاد اما گریم نمیاد نمیدونم چرا از افسردگیه

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

پارسال رفتع بودم حرم 

بعد از سالها 

اما میدونی از خودم وحشت کردم از اینکع خواسته نداشتم از اینکه مثل خیلیا هدف نداشتم 

اما ب خودم گفتم مشکل از خودتع اینکه وجودم اونقد خالی بود خیلی منو ترسوند 

صرفا جهت ی حرف بود 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
من دلم گریه میخاد اما گریم نمیاد نمیدونم چرا از افسردگیه

شاید یه امیدی تو دلت زنده هست که بهت میگه همه چی درست می شه گریه لازم نیست. شاید خودت تحویلش نمی گیری ولی هست 😊

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 

من خیلی افسرده شدم و هییییییییچی حالمو خوب نمیکنه

کاش بخوابم دیگه بیدار نشم

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰
آره

چرا ۵ماهه گریم نمیگیرع اما خیلی غمگین میشم 

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
شاید یه امیدی تو دلت زنده هست که بهت میگه همه چی درست می شه گریه لازم نیست. شاید خودت تحویلش نمی گیر ...

واقعا میگین

2706