2703
2553

خواهر من داره. اونم مجبور شد بخاطر مدرسه بچه هاش بخره. بس که هر روز معلم یه درخواست جدید داشت. الان راحت شده. هر چی میخواد خودش کپی یا پرینت میگیره.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کپی که با دستگاه کپیه  پرینتر فایل پرینت میگیره اره خوبه

وای من فرق این دوتا رو نمیدونستم بخاطر همیناس که میخوام برم کلاس😂

میشه گرفتن مجوز و  رفع مشکلات مالیم صلوات بفرستید دوستای عزیزم😘
2720
خواهر من داره. اونم مجبور شد بخاطر مدرسه بچه هاش بخره. بس که هر روز معلم یه درخواست جدید داشت. الان ...

عزیزم مدل دستگاه و قیمتش رو میدونی؟

خواهر من داره. اونم مجبور شد بخاطر مدرسه بچه هاش بخره. بس که هر روز معلم یه درخواست جدید داشت. الان ...

ببخشید ی سوال  من چجوری فایل رو بندازم رو دستگاه کامپیوتر میخواد؟

عزیزم دل دستگاه و قیمتش رو میدونی؟

نه بخدا فدات شم.‌ فقط اون دفعه رفتم خونشون دیدم خریده. میگفت بخاطر کرونا نمیتونستم برم ‌بیرون. اسیر شده بودم سر امتحان و نمونه سوال و درسهای بچه ها. مجبور شد بخره. اگه میخوای فردا ازش میپرسم همینجا برات مینویسم.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
2714
ببخشید ی سوال  من چجوری فایل رو بندازم رو دستگاه کامپیوتر میخواد؟

اره عزیزم. باید وصل شه به کامپیوتر یا لپ تاپ.

آخه فایلا تو گوشیمن وصل نمیشه ب گوشی؟

نمیدونم بخدا گلم. فکر نمیکنم کابلش به گوشی بخوره.

نه بخدا فدات شم.‌ فقط اون دفعه رفتم خونشون دیدم خریده. میگفت بخاطر کرونا نمیتونستم برم ‌بیرون. اسیر ...

قربونت برم ممنونم عزیزم 

نه دیگه زحمت نکش میرم میپرسم خودم 

مرسی عزیزدلم