2737
2734

انتخاب سخت 😭😂

یه راهکار خونگی برای رشد سریع مو بگید 

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   

میخوام رنگ مشکی و تیره شماره ۳ و ۲ بذارم ولی دودلم میخوام موهای رنگ شده ام بمونه خود ریشه ها رشد کنه 

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
طبيعي

اره حسم میگه این رنگ موم همین بمونه رشد کنه چون ریشه ام مشکی طبیعیه 

2738
پرکلاغی قشنگتره

اخه من تنوع طلبم برای چهره و زیبایی خالم میگه شماره ۱ بذاری دیگه نمیتونی بلوند کنی یا اونم به زور بلوند میشع

میخوام رنگ مشکی و تیره شماره ۳ و ۲ بذارم ولی دودلم میخوام موهای رنگ شده ام بمونه خود ریشه ها رشد کنه ...

وای نکن ک قطططططعا پشیمون میشی قهوه ای تیره بزار 

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
از سرم مو و شامپوی خوب استفاده کن ماسکه مو گاهی بزن به موهات موهاتو بباف هیچ موقع محکم نبند اصلا

دستت درد نکنه 

این تاپیک رو زدم حال و هوام بابت تاپیک قبلی عوض بشه

وای نکن ک قطططططعا پشیمون میشی قهوه ای تیره بزار 

مثل شماره ۴ 😍😍😍😍

اخه من تنوع طلبم برای چهره و زیبایی خالم میگه شماره ۱ بذاری دیگه نمیتونی بلوند کنی یا اونم به زور بل ...

من گرفتم

الان رفته ب سرخی میزنه

برا عید میخوام رنگ کنم

اما نمیدونم چ رنگی بزارم ک بره این

اما ده سال جوونترت میکنه 

من ۲۳ سالمه بم میگفتن شبیه ابتداییا شدی🤣 چون چتری هم زدم جلو رو

اخه من تنوع طلبم برای چهره و زیبایی خالم میگه شماره ۱ بذاری دیگه نمیتونی بلوند کنی یا اونم به زور بل ...

اره درست میگه منم شماره دو و س باهم گذاشتم بعد ۸ ماه پشیمون شدن هایلایت کردم دکلره کردم موهام داغون شد

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
2706