2737
2739
عنوان

پادری

173 بازدید | 8 پست

امروز رفتم پاوری خریدم تو مغازه فک کردم که میخوره به فرشام الان اوردم خونه طرحش میخوره ولی رنگش نه 

اعصابم خرابه  چیکار کنم همسرمم فک نکنم ببره برا تعویض 

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭

شما بودید چیکار میکردید میذاشتین میموند 

یا هرطور شده عوض میکردید

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خودت ببرعوض کن من یه چی میخرم تا۲بارپس نبرم عوض نکنم نمیشه یه گازخریدم تا۲ماه بعد۲باربردم عوض کردم ه ...

من اینجوری نیستم این سری نمیدونم اصلا ندیدم 

همسرم متنفره از تعویض 

2731

مبارک باشه عزیزم...

.بیا خونه منو ببین.ما تازه اسباب کشیدیم.....‌پذیرایی36متری...دو فرش 12پهنه..رنگ همم نیستن...موکت هم دو مترش ازون ور معلومه رنگش کلا نا هماهنگ...مبل و اینام نداریم...پرده ازین قدیمیا...تلوزیونمونم ازین قدیمیاست...کابینت آشپزخونه هم فقط یکی زیر سینک دارم..پادری که نگم برات...یه تیکه چمن مصنوعی گذاشتیم  

اما من عاشقشم...عاشق خود خونمم...انرژی که توش داره...

حالا شما اگه به دلت نیست...خودت ببر عوض کن...

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
مبارک باشه عزیزم... .بیا خونه منو ببین.ما تازه اسباب کشیدیم.....‌پذیرایی36متری...دو فرش 12پهنه..رنگ ...

افرینننن به شما 

من متاسفانه خیلی به رنگ و اینا اهمیت میدم نمیگم خیلی وضع خوبی داریم نه بابا ولی هرچی حتی خراب هم بشه باید جوری درستش کنم که خرابیش دیده نشه 

منم خونمو دوسش دارم از ساعت ۱۰ باورت میشه هی میرم پادری هارو نگا میکنم یه بار میگم بیخیال میاد یه بار میگم نه ببرم  

زیادی به جزئیات توجه میکنم من 

مبارک باشه عزیزم... .بیا خونه منو ببین.ما تازه اسباب کشیدیم.....‌پذیرایی36متری...دو فرش 12پهنه..رنگ ...

ان شاالله زودی زود از همه چی بهترینشو بگیری حالت دلتم مث الان عالی باشه و خوش باشی 

افرینننن به شما  من متاسفانه خیلی به رنگ و اینا اهمیت میدم نمیگم خیلی وضع خوبی داریم نه بابا و ...

عزیزم آخه اعصابت اینطوری که بهم میریزه ..وسواس میشی خدای نکرده....خونه ها رو ول کنین .‌بیاین به سر و ریخت خودمون برسیم...دور ازجان شما دور از جان شما زبونم لال که این مثالو اینجا میزنم...یه خاله داشتم تمام عمرش درحال تلاش برا فراهم کردن خونه و زندگی خوب برا بچه ها و شوهرش بود‌.شوهرش کمکش نبود ..شوهرش پول داشت ولی نمیداد خالم کار میکرد تو خونه های مردم....چهل و شش سالگی درحالی که هیچ کاری برا دلخوشی خودش نکرد ایست قلبی کرد و رفت...

بعد اون شوهرش شش ماه بعد زن گرفت.‌...خونه باکلاس و بزرگتر خرید با وسایل خوب.و عالی..که خاله من تو خوابم نمیدید...

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2738
عزیزم آخه اعصابت اینطوری که بهم میریزه ..وسواس میشی خدای نکرده....خونه ها رو ول کنین .‌بیاین به سر و ...

راست میگید شما 

باید از زندگی لذت ببرم 

ممنونم ازت دوست پر انرژی