2733
2734

کلی وقت داری حالا 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بله عزیزم

من دو ساله خواستگارهای خوب داره برام میاد

34 سالمه

البته قیافه م به 27 ساله ها میخوره

ما انسان ها همه گناه کار هستیم و اجازه نداریم به خاطر تفاوت در نوع گناهمان یکدیگر را به چشم حقارت نگاه کنیم...
دنبال کیفیت خودت باش مثلا تحصیل و شغل این امکان رو بالا میبره

والا تحصیل ک دیگه کسی براش مهم نیس زیاد ولی میخوام از تابستون برم کلاس آرایشگری کار کنم

وزن فعلی73کیلو وزن هدف 66کیلو قد 167
2738

من که خاستگار سنتی فقط در حد تلفن بود چون دوست نداشتم اجازه ندادم هیچ وقت بیان ولی ربطی نداره من ۲۹ سالگی آدمی که میخواستم پیدا کردم و ۳۰ سالگی ازدواج کردم ۲۳ سالگی دنبال درس و کار بودم نه ازدواج راستش

هووووووو 

کلی وقت داری

چقدر عجله داری گل

دختری هستم از دیار خندان 👀  💫پیانیست💫  گیتاریست💫 💫نقاش💫   🌱در حال یادگیری اسکیت برد🌱   لطفا برای سلامتی پدر و مادرم و فامیلام یه صلوات بفرست👀
اع پس صبر کنم 30 ب بعد میاد

خب من دهه 60 هستم

و خیلی از پسرهای دهه 60 مجردن 

و تازه می تونن ازداوج کنن بخاطر اینکه برای دهه 60 تحصیل سربازی اشتغال سخت تر بوده

ما انسان ها همه گناه کار هستیم و اجازه نداریم به خاطر تفاوت در نوع گناهمان یکدیگر را به چشم حقارت نگاه کنیم...

باید ارتباطتت رو افزایش بدی

بخصوص خانوادگی ارتباطاتتونو افزایش بدید

البته الان که کروناست ولی مثلا مهمونی، مسجد، روضه، کلاس های مختلف، باشگاه و ...

اینها کمک میکنه ادم مناسسبتو پیدا کنی

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !
2706