2733
2734
عنوان

چرا آدما انقد بدشدن؟؟؟؟واقعا چرا؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 74 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیخیال میگذره ایناخمش تجربه میشه منپ انقداز نزدیکانم ضربه خوردم ک دیگه الان هرچیم بگن بهم برنمیخوره ...

اخه درد من اینه خیلی ادمای فهمیده این نسبت به بقیه که محل سگ بهشون نمیدن وبراشون ارزش قائل نیستن ولی نسبت به من بیشعور ترین میشن

2728
اینجوری احشاس تنهایی نمیکنی؟منم دوس دارم بزارم کنار ولی میگم بعدا اذیت میشم حذفشون کنم

من اول کینه ای نبودم ولی اینقد بهم بدی کردن که این حجم از بدی فراموش نمیشه  و قابل بخشش نیست

یکیشون همش میخواد بهم نزدیک شه ولی یاد بدیهاش میوفتم ازش متنفر میشم

الان تو این کرونا روبوسی میکنید؟     ازشون بپرس شاید سوتفاهمی پیش اومده یا حرفی پشتت زدن

عزیزم الان بحث من کرونا نیس من خودم خیلی رعایت میکنم ولی این شخصو سالهاس ندیدم به شوق دیدنش دل تو دلم نبود از من بزرگتره توقع داشتم با محبتتر باشه ولی طوری رفتار کرد که اصلا کمترین ارزشی نداری دلم بدجور شکست 

2738
عزیزم‌منم همین تجربه رو دارم کلی به فامیل شوهرام خوبی میکردم میرفتم خونشون خودمونی بودم کمکشون بودم ...

واقعا بعضیا بویی از انسانیت نبردن ولیاقت محبتو ندارن کار خوبی کردی ؛الان پشیمون نیستن بخوان ازت دلجویی کنن؟؟

انسانیت و مهربونی از بین رفت ادم دلش میگیره به یه نفراتی خوبی میکنی که جلوی روی خودت بهت تیکه مینداز ...

من کسیایی که قبلا در حقم بد بودنو ازشون توقع دلجویی داشتم اما در کمال پررویی اونا به من بی محلی وبی احترامی کردن این بیشتر اذیتم میکنه

هزارتا خوبیو نمبینن فقط دنبال عیب آدم میگردن آدما این دوره همین شدن فقط یه کمر میخوان سواری بگیرن بع ...

فقط دنبال اینن طرفو ضربه بزنن همو برنجونن دل بشکنن لعنت به این ادما که انقد پست شدن

2706