2726
عنوان

میخوام برم خونه ی خواهرشوهرم

271 بازدید | 11 پست

بنظرتون برم بابچم شوهرم اینجانیست رفتم اونجا چیکارکنیم حوصلمون سرنره شماتنهایی میرید پیش خواهرشوهر صبح تاشب بمونم اشکالی نداره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نرو .بعد تاپیک دعوا بیاری

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

کلا با فامیل شوهر قاطی نشیییییییییییییییییییییییین

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
اونجاک میریدحوصلتون سرمیره؟

سه تا دارم

خونه‌ی یکیشون که رفتیم چون زیاد بودیم نه حوصلم سر نرفت

خونه ‌ی دوتای دیگشونم نرفتم چون چندماهی میشه که عقد کردیم و به خاطر کرونا دیگه رفت و آمد نداريم ولی خونه‌ی برادرشوهرم واقعا حوصلم سر میره😑

تو خنده‌هات خیلی خوشگلن بیشتر بخند😊❤

من اگه دخترخواهرشوهرم خونه باشه حتما میرم ۳سال از خودم کوچیکتره.ماشالله خیلی هم وراجه کلا بیکار نمیمونم😂 ولی اگه خونه نبود نمیرم

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت