«یَفْعَلُ اللّٰهُ مَا یَشاءُ بِقُدْرَتِهِ، وَیَحْکُمُ مَا یُرِیدُ بِعِزَّتِهِ»«خدا هر چه را خواهد به قدرتش انجام می‌دهد و هرچه را خواهد به عزتش حکم می‌کند» 

التماس دعا❤️

(منظور روایت اینه که ثوابش در این حد زیاده نه اینکه نمازاتونو به این امید ول کنید)

🧿ماشاءالله لاحول ولا قوة الا بالله العلي العظيم 🧿می‌شه حتی اگه اعتقادی هم نداری واسم یه صلوات بفرستی؟ اگه سوره‌ای چیزی گذاشتم که بخونید بدونید باتوجه به معنیه که موثر می‌شه❤️

@اعتصامی    

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممنون شات گرفتم 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2731
۱۴۰۰۰ هزار بار ذکر یا جوادالائمه بگو بمدت ۱۰ روز روزی ۱۴۰۰ تا گلم به حاجتت رسیدی منو یادت باشه دعام ...

مرسی عزیزم اتفاقا یکی برام ختم گرفت ۱۴۰۰تا گفت 

خودمم مقاتل و نماز جعفر طیار و چله کسا دارم اینم انجام میدم 

حاجت سنگینی دارم برام  دعا کنید🙏🏻من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام.. .
۱۴۰۰۰ هزار بار ذکر یا جوادالائمه بگو بمدت ۱۰ روز روزی ۱۴۰۰ تا به حاجتت رسیدی منو یادت باشه دعام کن ب ...

شما ک‌ خودتون حاجت دارید اینو خوندین؟؟رسیدین؟؟

شما ک‌ خودتون حاجت دارید اینو خوندین؟؟رسیدین؟؟

تازه شروع کردم اما مجرب 

برای حاجت دلم صلوات میفرستید انشالله حاجتروایی ههمون🙏🙏🙏🙏کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه
ذکری نداری ب حاجتم برسونه منو‌؟

نمی‌دونم حاجتت تو کدوم دسته‌س ولی درکل دعای اسم اعظم که تو مفاتیحه(سرچشم کنی میاره)خیلی مجربه واسه حاجت روایی امو مهم و دشوار. فقط باید مداومت داشته باشی تو خوندنش و باتوجه به معنی بخونی

زمان پریودم میشه خوندش

🧿ماشاءالله لاحول ولا قوة الا بالله العلي العظيم 🧿می‌شه حتی اگه اعتقادی هم نداری واسم یه صلوات بفرستی؟ اگه سوره‌ای چیزی گذاشتم که بخونید بدونید باتوجه به معنیه که موثر می‌شه❤️
ممنون شات گرفتم 

خواهش می‌کنم ❤️

بسيار عالي  خوندمش مرسي

خواهش می‌کنم ❤️

نمی‌دونم حاجتت تو کدوم دسته‌س ولی درکل دعای اسم اعظم که تو مفاتیحه(سرچشم کنی میاره)خیلی مجربه واسه ح ...

میخوام خانوادم راضی بشن خواستگارمو ببینن😔مرسی چشم

میخوام خانوادم راضی بشن خواستگارمو ببینن😔مرسی چشم

خواهش می‌کنم عزیزم ❤️ تو پیج doahaye_man2 اینستا هم کلی ذکر و اینا نوشتن اونجا هم بگرد شاید بکارت بیان

خواهش می‌کنم عزیزم ❤️ تو پیج doahaye_man2 اینستا هم کلی ذکر و اینا نوشتن اونجا هم بگرد شاید بکارت بی ...

اینستا ندارم مرسی از لطفت🙏🏻❤️

اینستا ندارم مرسی از لطفت🙏🏻❤️

خواهش می‌کنم❤️❤️❤️

2706