2726

70 روزه نیت کردم هرروز دورکعت نماز واسه حاجتم، اول واسه حاجت رواییم یه صلوات بدین😊💚

فقط موقع پریود چیکار کنم؟ موندم😕

خدایا هرکی برام صلوات میده، هر آرزویی تو دلش هست برآورده به خیر کن 😍آمین💖💚میشه واسه حاجت رواییم صلوات بفرستین؟ خدا خیرتون بده💖 صلوات به نیت اینکه خدا مسائل خانوادگیم رو به بهترین شکل حل کنه، تو تحصیلم موفق باشم و هرچه زودتر یه بخت عالی خدا قسمتم کنه💚و سلامتی و دل شاد برای هممون😍. 💚💙💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اون موقع ک نیت کردی فک کردی مردی؟ 😁

آره والا حواسم نبود اصن😂😂😂😂

از یه آقایی شنیدم بعد منم خوشم اومد

حواسم نبود اون مرد هست😂

خدایا هرکی برام صلوات میده، هر آرزویی تو دلش هست برآورده به خیر کن 😍آمین💖💚میشه واسه حاجت رواییم صلوات بفرستین؟ خدا خیرتون بده💖 صلوات به نیت اینکه خدا مسائل خانوادگیم رو به بهترین شکل حل کنه، تو تحصیلم موفق باشم و هرچه زودتر یه بخت عالی خدا قسمتم کنه💚و سلامتی و دل شاد برای هممون😍. 💚💙💕
آره والا حوایم نبود اصن😂😂😂😂 از یه آقایی شنیدم بعد منم خوشم اومد حواسم نبود اون مرد هست😂

خخخ وای😁😁😁👌👌

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
واسه حاجت رواییت صلوات فرستادم عزیزم طاعاتت هم قبول درگاه حق    

ممنونم عشقم😍

چه دل مهربونی داری

امیدوارم خودتم به همه آرزوهات برسی💋💕

@بانوی_بی_نشان    

سلام بانو😍

خوب هستین؟ روزتون بخیر

ببخشید درباره موضوع تاپیکم میشه لطفا راهنماییم کنین💕🌷