2410
2553
عنوان

سیاهی و گودی زیر چشمم

237 بازدید | 19 پست

سلام بچه ها زیر چشام خیلی تیره شده و یکم گود رفته مجبورم شب تا 4 بیدار باشم چون کار میکنم و میخوام یه راه حل پیدا کنم براش نصف زیبایی صورتمو گرفته لطفا راهنمایی کنید اگه تجربه دارید چنتا محصول قیمت کردم گرون بودن در حد توانم نبود بخرم لطفا راه کاری بگید ک زیاد خرج نداشته باشه 😍☹️

دورچشم 

فیلر 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

آب و یا رنده شده ی سیب زمینی خیلی مفیده..ماسک های زیر چشمم تاثیردارن..فقط باید مداومت داشته باشی 

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓
کرم هست ؟

بله کرم دورچشم QV میگن خوبه

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

عزیزم باید برید پیش دکتر پوست و مو☺کمک مفیدی به شما خواهند کرد

دختری هستم از دیار خندان 👀  💫پیانیست💫  گیتاریست💫 💫نقاش💫   🌱در حال یادگیری اسکیت برد🌱   لطفا برای سلامتی پدر و مادرم و فامیلام یه صلوات بفرست👀
2714
آب و یا رنده شده ی سیب زمینی خیلی مفیده..ماسک های زیر چشمم تاثیردارن..فقط باید مداومت داشته باشی&nbs ...

سیب زمینی رنده کنم خالی بزارم زیر چشم ؟ یا چنتا چیز باید ترکیب کنم ؟

بعد قیمت ماسک های زیرچشم چقدرن؟ داروخانه دارش؟

سیب زمینی رنده کنم خالی بزارم زیر چشم ؟ یا چنتا چیز باید ترکیب کنم ؟ بعد قیمت ماسک های زیرچشم چقدرن ...

نگاه کنید بهترین پیشنهاد ماسک های نقابی هست که با خواص مختلف توی بازار موجوده و قیتمش خیلی نیست..چیزی تا حدود دونه ای 18یا 1ج تومن..برای سیب زمینی هم الان مینویسم

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓
بنظرتون کدوم خواصش بیشتر برای سیاهی چشم خوبه 

یک مشت برگ نعناع خشک شده

یک قاشق غذاخوری عسل

طرز تهیه ماسک دور چشم نعنان و عسل

برگ های نعناع را خورد کنید و یک قاشق غذاخوری عسل به آن اضافه کنید.

این ترکیب را بطور کامل در اطراف چشم های خود بکار ببرید.

برای ۱۵ دقیقه صبر کنید و سپس صورت خود را با آب سرد بشویید.

می توانید هرشب قبل از خواب از این ماسک دور چشم استفاده کنید تا سیاهی زیر چشم شما به تدریج از بین برود.

2706