2737
2734
عنوان

نامزدی دختربچه ده سال با پسرعموی ۲۷ ساله ش

| مشاهده متن کامل بحث + 1227 بازدید | 99 پست
کودک همسری

این دیگه از کودک همسری گذشته ،کودک آزاری بهش میگن

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
باور کن.بابای دختره معتاد شیشه ای هست..دختر خب چ میدونه.تا اومدن مادر دختر قبول کرده.خوشحال هم هستن ...

پچمام/😨😨😨😨

پنجره را باز کن و از این هوای مطبوع بارانی لذت ببر خوشبختانه باران ارث پدری هیچکس نیست💚🌿                                     #حسین_پناهی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا زنگ نمیزنی اورژانس اجتماعی؟اون بچه حق زندگی داره هنوز بچگی نکرده باید شوهرداری کنه.درحقش خیانت ن ...

عه چجوریه؟باشه فردا زنگ میزنم.یعنی چنان ناراحتم ک نگو.اومدم اینجا تاپیک زدم ببینم راهی هست جلوش گرفته بشه

2731
2738

این مردک جای پدر دخترست خجالت نمیکشه

کودک آزاره روانی

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

من الان ۱۶ سالمه و درگیر همین مشکل 

تاپیک آخرمو بخونید 

به هدف هام قول رسیدن دادم             (اگه نظرت برخلاف منه لطفا ریپ نزن چون دقیقا نظر منم بر خلاف نظر توعه😊)        انقد که برای دین و مذهب و قوم و نژاد و ...جنگ و بحث میکنیم کاش یکم برای انسانیت و انسان بودن تلاش میکردیم😊             
عه چجوریه؟باشه فردا زنگ میزنم.یعنی چنان ناراحتم ک نگو.اومدم اینجا تاپیک زدم ببینم راهی هست جلوش گرفت ...

شماره 123

هرگز با احمق‌ها بحث نکن. همیشه بگو بله حق با شماست😉
دلم میخواد بابا مامان دختره رو از ساختمون پرت کتم

پدر ک معتاد شیشه ای..و لی بگو مادر احمقش خودش کم زجر کشیده ک میخاد دخترشم بکشه.داماد هم بیکاره.اصن فکرش میکنم یه دختر ظریف و یه پسر هیکلی.

2706