2703
2553
عنوان

زندگی ات را بر مبنای ترس بنا نکن؛

153 بازدید | 18 پست

زندگی ات را بر مبنای ترس بنا نکن؛

بی هیچ واهمه ای زندگی کن.

تنها در این صورت است که به معنای واقعی کلمه، زندگی کرده ای.

ترس، تو را بسته نگه می‌دارد و مانعِ باز شدن و شکوفایی‌ات می شود.

ترس موجب می شود که پیش از اقدام به هرکاری، هزار و یک نگرانی و دغدغه راهِ تو را سد کنند.

دغدغه ها و وسواس ها، تو را سردرگم تر می کنند.

این ها سیاه چاله های کهکشانِ روح تواند.

انسان جایزالخطاست.

خطا کردن، لازمه ی انسان بودن و نیز انسان شدن است.

فقط یک چیز را در خاطر داشته باش: سعی کن خطاهای خود را تکرار نکنی. تکرارِ خطاها نشانه ی حماقت است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

فقط باتکرارخطا نشانه ی حماقت است موافقم🙃

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘
2714
با صدای بلند خندیدم به حرفتون ممنون🤗

منم باکامنت تو خنده برلبانم جاری شد😐🤣🤣🤣

لحظه ی گذشتن ازتو...اخرین لحظه ی دیدااااار.....واسه توازتوگذشتم...همینومیگن یه ایـــــــــــــــثار.....😴😢این جمله ی پایانی یه اهنگه خیلی دوسش دارم😍
در واقع تمسخر کردین!!!!!!!ممنونم ازتون 

نه نه توروخدا شما رو مسخره نکردم

منظورم به خودم بود 

حرف تون برای من محال هستش

از محال بودنش خندیدم

ببخشید واقعا شرمنده 

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
در واقع تمسخر کردین!!!!!!!ممنونم ازتون 

از پست اولت عکس گرفتم ..تا اینقد بخونمش که مدرکش کنم..

وشاید بهش عمل کنم..گرچه همیشه سرسری از کنار یه موضوعی رد میشم🙁

لحظه ی گذشتن ازتو...اخرین لحظه ی دیدااااار.....واسه توازتوگذشتم...همینومیگن یه ایـــــــــــــــثار.....😴😢این جمله ی پایانی یه اهنگه خیلی دوسش دارم😍
چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟

درکش کنم..نه‌مدرکش کنم😂😂

2706