2410
2553
عنوان

درامد برنامه نویسی

239 بازدید | 11 پست

کیا برنامه نویسن؟

درامدشون خوبه واقعا؟؟؟

تو عراقی و منم ایرانم سرنوشت چنین رقم خورده   حسین (ع)..............// من ایرانم و تو عراقی چه فراغی چه فراغی💔

مثل اینه بپرسی کیا سوپر مارکت دارن درامدش خوبه یا نه

از صفر تا بینهایت میتونه درامد داشته باشه بستگی به خودت داره

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مثل اینه بپرسی کیا سوپر مارکت دارن درامدش خوبه یا نه از صفر تا بینهایت میتونه درامد داشته باشه بستگ ...

خیلی شنیدم ازش تعریف میکنن

تو عراقی و منم ایرانم سرنوشت چنین رقم خورده   حسین (ع)..............// من ایرانم و تو عراقی چه فراغی چه فراغی💔
2720

سخته من در حال آموزشم کد زیاد داره واقعا میگن کار مردونه است راسته 

متاسفانه کلیشه زن بود است خیلی شغلی مردسالارانه است  ریاضی و زبانت هم باید خوب باشه و علاقه و پشت کارو....

یه مادر که میخواد مستقل  باشه...پیج تاج  عروس و اکسسوری زیبامون   taj_aroos.art 👑
2714
سخته من در حال آموزشم کد زیاد داره واقعا میگن کار مردونه است راسته  متاسفانه کلیشه زن بود است ...

من خواستم اینو بگم گفتم شاید سو برداشت بشه

به نظرم خانوما برن تو شاخه گرافیک خیلی موفق تر میشن

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی
خیلی شنیدم ازش تعریف میکنن

مدرک دانشگاهی داشته باشی میصرفه که حرفه ای بشی تو اینکار..وحرفه ای شدنم مستلزم تلااش زیااااااده..

البته به سنتم نگاه کن ببین میرزه عمرتو بذاری پاش

لحظه ی گذشتن ازتو...اخرین لحظه ی دیدااااار.....واسه توازتوگذشتم...همینومیگن یه ایـــــــــــــــثار.....😴😢این جمله ی پایانی یه اهنگه خیلی دوسش دارم😍

رشته دبیرستانم بود راستش اونوقتا تو کلاس هیچی یاد نگرفتم بدتر زده شدم بعدا خود در مقاطعی نشستم خونه یاد گرفتم تازه فهمیدم چیه الان تصمیم گرفتم ادامه بدم برم دانشگاه من از اول ریاضیم خوب نبود برای همین رفتم این رشته که نگو چاه بود اصل ریاضی بود خودش الان همزمان از پایه ریاضی رو هم میخونم 😂راه فرار بدی انتخاب کردم ولی رشته مو دوست دارم 

یه مادر که میخواد مستقل  باشه...پیج تاج  عروس و اکسسوری زیبامون   taj_aroos.art 👑