2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
من دوقلو باردارم هنوز بغلم نیومدن..خیلی سخته نگهداریشون؟به دوتاشون شیرخشک میدی؟

ایجونم خداحفظشون کنه 😍آره خانومی خیلی سخته😂😂تامیای به این شیربدی اون یکی گرسنش میشه هردوساعت به دوساعت باید بیدارشی بهشون شیربدی من مادرم و همسرم هستن یکی باشه کنارت خیلی خوبه چندوقت دیگم دارم میرم خونه مامانمینا کلابمونم تابعد عید بزرگ شن یکم آخه 35هفته به دنیا اومدن کوچواون😂درکل خیلی شیرینه وقتی نگاشون میکنی😍

من دوقلو باردارم هنوز بغلم نیومدن..خیلی سخته نگهداریشون؟به دوتاشون شیرخشک میدی؟

آره شیرخشک میدم شیرخودم اوایل میدادم بعد ازاونورم زردی گرفتن وزن کم کردن دکترم گفت چون و زنشون کمه یکیشون 2200به دنیا اومد اون یکی 2250گفت دکتر وعده شیرخشک بیشترباشه اون روزای اول زودسیرمیشدن باشیرمن اما الان شیرمنومیخورن نیم ساعت نکشیده گشنه میشن شیرم به جفتشون نمیرسه انگاری سیرنمیشن شیرخشک میدم هم خوب وزن گرفتن هم سیرمیشن روزی یکی دوبار شیرخودم ومیخورن ولی

2714
الهی همیشه تنشون سلامت باشه اینجوری تعریف کردی دلم آب شد

همچنین😍فقط ازمن به تونصیحت حتما یکی بیاد پیشت تنهانمیتونه آدم مخصوصا بعد زایمان چون دردم داری انشالله زودی بغلشون کنی و کلی لذت ببری وقتی زایمان میکنی میبینیشون کلی لذت میبری 😍

من شیر خودم رو ندادم. 

یکماهه کامل که شد ۶۰ سی سی گاهی ۴۵ تا . هر دو ساعت

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706