2726
عنوان

خواستگار

626 بازدید | 88 پست

میشه بگین چطور یه خواستگارو دست به سر کنم؟

مامانش هم رو مخ مامانم کار کرده 

به هدف هام قول رسیدن دادم             (اگه نظرت برخلاف منه لطفا ریپ نزن چون دقیقا نظر منم بر خلاف نظر توعه😊)        انقد که برای دین و مذهب و قوم و نژاد و ...جنگ و بحث میکنیم کاش یکم برای انسانیت و انسان بودن تلاش میکردیم😊             

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو نه  دیگه دست به سرکردن نداره

قبول نمیکنه .

اصن به من توجهی نمبشه که نظرم مهم باشه

به هدف هام قول رسیدن دادم             (اگه نظرت برخلاف منه لطفا ریپ نزن چون دقیقا نظر منم بر خلاف نظر توعه😊)        انقد که برای دین و مذهب و قوم و نژاد و ...جنگ و بحث میکنیم کاش یکم برای انسانیت و انسان بودن تلاش میکردیم😊             
2728

بگو خوشم نمیاد افتاددددددددددددد🤣🤣🤣🤣

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
چرا ؟

۱۶ سالمه فقط 

عصبی پسرعمم 

۲۷ سالشه.

انگار مامانمو طلسمش کردن .

بگو میخام درس بخونم

میگه پسرم دکتره کمکت میکنه

2706