2733
2734
عنوان

شوهر بیشعور من 😭😭

1625 بازدید | 62 پست

امروز از مطب دکتر برگشتیم هی یه جوری نگام می کرد گفتم چته میگه چرا اینقدر پوستت سیاه شده ، منم بهش گفتم به خاطر اینکه بچه تو رو تو شکمم دارم خیلی حالم گرفته شد میریم هر جایی یکی رو ببینه خوشگل و سفید باشه شروع به مقایسه میکنه ، قبل بارداری پوستم خیلی سفید و خوب بود ولی حالا زیر بغل و نوک پستان و دور گردن و بکینیم فوق العاده سیاه و بعد شده خیلی میترسم برنگرده و همین طور بمونه کسی بوده لک حاملگیش بعد زایمان پاک نشده باشه 

پاک میشه و مثل اولش میشه ولی باهاش صحبت کن جدی ریگه از این حرفها بهت نزنه

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بعد از زایمان درست میشی

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم
2738

کرم روشن کننده هیدرودرم بزن 

منم توبارداریم استفاده میکردم 

اگه مرتب بزنی تو۱هفته تاثیرشومیبینی

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2706