2726
عنوان

کیا از همسر سرد و بی احساس رنج میبرن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1350 بازدید | 94 پست
ایشالا یه هدف بزرگ یه دل مشغولی خوبی بیاد سر راهمون.نیازی به مردا نیست فقط از لحاظ مالی تو رفاه باشی ...

عزیزم درسته بد میکنن در حقمون ولی من با این وجود عاشقشم .. همه چیش باب دلمه . فقط بهم توجه کنه و راضی شه به بچه دارشدنمون میشم خوشبخترین زن دنیا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگر از روز اول اینجور بوده که مدلشه

اما اگر تغییر کرده شاید دلیلی داره.

دو دلیل عمده داره. مرد و زن هم نداره

1/ ادم تو خونه راحت نباشه یا برای طرف احساس ارامش نداشته باشه یا... ممکنه سرد بشه و فراری بشه

2/خود اون ادم ازینا باشه که تنوع طلبه و خلاصه مشکل داره

اما وقتی میگی از روز اول و نامزدی اینجور بوده...

اخه ربطی به سرد مزاج بودن و از نظر جنسی و اینا هم نداره. چون مردای سرد دیدم رابطه جنسی ندارن اما محبت میکنن. یا مثلا دائم با زنشون وقت میگذرونن و حرف میزنن

نمیدونم هر کی یجوره و با یه چیزی جواب میگیره.... الان مادرشوهر من ۶۰ سالشه هنوز از سردی پدرشوهرم مینااااااله هاااات ؛ واقعا هم پدرشوهرم خیلی بیخیال نسبت به زنش هس.... شوهره منم اوایل اینطوری بود انگار پدرشوهرم زنده زنده برا خودش جانشین گذاشته بود ..... ولی من دس بکار شدم اوایل با قهر و بحث مطرح میکردم که جواب نگرفتم، بهد با محبت زیاد و یهو فاصله گرفتن جواب گرفتم. ینی هر چی اون سرد بود من رفتم سمتش قلقشو پیدا کردم عاشق شوخی و خنده هس منم تا میتونم سر به سرش میذارم و میخندونمش و سرشو گرم میکنم دیگه ازون لاک سکوت درومده اونم پا به پای من میگه و میخنده . متاسفانه مردای ایرانی انقد که روزا خسته میشن از کار زیاد و فکرشون همش درگیره پول و قسط و قرض هس شبا که میان خونه دوس دارن جلویه تلویزیون لم بدن و فقط استراحت کنن مقصر نیستن هااااا. بعدشم کا دارا میشن و دیگه مشکل قسط و بدهی ندارن تازه یاد خوشگذرونی می افتن با  بقیه .... کلا اگه بخوای زن فداااااکاری باشی و به چشم شوهرت نیای خودتو باختی.

من یجاهایی برا شوهرم عین یه بچه ی خوب حرف گوش کن و رامم ؛ یجاهایی هم عین گرگ جلوش وایمیسم ک ازم حساب میبره ولی همش تظاهر میکنم اون رییس خونه هس که غرورش حفظ بشه.

با خدا باشو پادشاااااهی کن ؛ بی خدا باشو گدااااایی کن 😍😍😍😍😍 عشق اول و آخرم فقط خدااااااااااااااااااااااااست 😍😍😍😍
2706