2726
عنوان

چه شوهرایی دارید سردرد گرفتم😣

| مشاهده متن کامل بحث + 1289 بازدید | 109 پست

حالا اینجور شوهرای عتیقه برا  دختر وخواهر خودشون نهایت خوشبختی و میخوان بعد برای دختر مردم مثل عذاب الهی ان .تف تف تف,💩

نی نی نااااازم نه نی نی یار.... نپرسید فیکی...نی نی یارجون دوستمه 😍😘
بشنو و باور نکن عزیزم یه سر اجرای احکام دادگاه برو دستت میاد موضوع

بالاخره دردغه یا راست؟ منظورتو تفهمیدم

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا😂😂😂سریع میگن داری پز میدی  دعوا و درگیری به پا می کنن

اره والا.....مثلا میگه شوهرم خیلی خوبه خرجم میکنه بهم محبت میکنه و فلان...سریع میگن ی ریگی به کفششه...میخواد خرت کنه خخخخ

2728
نمیدونم چرا من باورم نمیشه. مثلا اونیکه تو حمومه گوشی بدست نشسته رو زمین سرد داره تایپ میکنه؟ یا اون ...

من هردوشو باور کردم 

گفت اومدم بیرون دارم تاپیک‌میزنم . تنبیهش تموم شده بود درو باز کرده بود دیگه 

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

ولا  من یکی میترسم شوهر  کنم  با این وضعیت مردا 

یکی تو حمام زندانی کرده 

یی تو جیب شوهرش تریاک دیده 

یکی میگه شوهرش خواهرشو دوست داره 

بقیه هم خیانت   دعوا کتک   عکس  دست بزن 🤪😒🤕😱

من هردوشو باور کردم  گفت اومدم بیرون دارم تاپیک‌میزنم . تنبیهش تموم شده بود درو باز کرده بود د ...

بخودشم گفتم.شبیه داستانای سادومازوخیسمیه. فقط با رنگ و لعاب ایرانیش

کیا با وجود همه سختی هاش دوست دارن چهارتا بچه داشته باشن؟😄 ریپلای کنین همدیگه رو پیدا کنیم😃
ای گفتی  بعدم یارو رو دو دستی چسبیدن

اره منم  دارم خودمو جررر میدم جداشو دیوانه ای میگن ما خانوادمون طلاقی نداشته یا باید مدرک جور کنم برای مامان بابام  

wanna escape from these feelings
بخودشم گفتم.شبیه داستانای سادومازوخیسمیه. فقط با رنگ و لعاب ایرانیش

چی هست سادومازوخیسم؟؟؟؟؟

2706