2737
2739

خیلی طول کشید ک به این نتیجه رسیدم فقط کافیه بعد دعوا بیاید یه بالش بیارید ویه پتو ودراز بکشید جایی ک همه جای خونه تودیدش باشه وسرتون حتما زیرپتوباشه حالا نیم ساعت گذشت ونیومد سراغتون الکی فین بکشیدبالا وپتورو تکون بدی(مثلا داری گریه میکنید)دیگه مسلما بایدتاالان اومده باشه منت کشی اگ هم نیومد واقعا خسته کنندست بیشترازاین زیرپتوبمونید بیدارشید وتندتند باقدم هایی محکم ک صداش توخونه بپیچه بااخم زیادراه بریدوغذادرست کنید شک نکنید واسه غذا دیگه اشتی میکنه ومیادمنت کشی اگه نیومد که ۹۹درصدتاالان بایداومده باشه دیگه تلاش نکنید ک نمیاد تااکتشاف بعدی بدرود😐😐راستی شما وقتی قهرید چکارمیکنید ک بیان منت کشی؟؟؟

لطفا منو لایک نکنید😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دسشوییم قفل کنید 😂😂😂

خدایا امشب شب عید جوادالائمه اس  نمیدونم چیشد ک گفتم امضامو عوض کنم شاید به دلم انداختی خدایا تورو به حق فاطمه زهرات تورو به حق زینب کبرا نی نی تو دلیمو سالم بزار تو بغلم  نی نیم عزت منه 😍اللهم صلی علی محمد و آل محمدو عجل فرجهم 🌷ماشالله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 😍                      
2728

تو ده سال زندگی مشترک اصلا گریه نکردم

از زنهای زر زر کنم خوشم نمیاد

بحثیم پیش بیاد فقط سرسنگین میشم خودهمسرم میاد و از دلم در میاره

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

گریه کنیم که فکرکنه ضعیفیم احساس قدرت کنه؟😐

من اصلا تحویلش نمیگیرم یه روزم طول نمیکشه میاد منت کشی

حال یک دل را اگر کردی خراب،اماده باش....اشک چشم دلشکسته خانه ویران میکند....
دسشوییم قفل کنید 😂😂😂

😅😅😅قفل نمیشه من یه بار ک قهر کردیم ومقصر ۱۰۰درصدمن بودم واسه اینکه باهام حرف بزنه مکمل باشگاهشو قایم کردم سه ساعت دنبالش گشت عوضی پیداش نکردبی مکمل رفت باشگاه ولی ازم نپرسید کجا گزاشتمش

لطفا منو لایک نکنید😘😘😘
2738

ما اصولا قهر نمیکنیم اگر دلخور باشیم صحبت میکنیم باهم ولی در حالت کلی همسر من از گریه کردن به شدت بدش میاد مطمئنم اگر پیشنهادتو انجام بدم بالا میگیره بحث😂

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملا به خود ایمان دارند و خردمندان دائما در شک و تردیدند...

خیلی کاربردی نبود روشات😄

من وقتی قهر میکنم میزنم به بیخیالی بالاخره شوهرم یجا کارش به من میفته میاد منت کشی

چون تو خونه دس به سیاسفید نمیزنه همش به من میگه کاراشو

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن

ما بعد 9سال زندگی دیگه منت کشی برامون افت داره،یکی دو روز سر سنگین و سرد و سر چیزای ضروری زوری باهم حرف میزنیم،روز به روز هی عصبانیت و ناراحتیمون کمتر میشه بعد مثل بچه ای آدم باهم گل میگیم گل میشنویم اصلا معلوم نمیشه مقصر کی بود😓🤔

إِلَهِي كَيْفَ أَدْعُوكَ وَ أَنَا أَنَا، وَ كَيْفَ أَقْطَعُ رَجَائِي مِنْكَ وَ أَنْتَ أَنْتَ، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَسْأَلْكَ فَتُعْطِيَنِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَسْأَلُهُ فَيُعْطِينِي، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَدْعُكَ [أَدْعُوكَ ] فَتَسْتَجِيبَ لِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَدْعُوهُ فَيَسْتَجِيبُ لِي، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَيْكَ فَتَرْحَمَنِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَتَضَرَّعُ إِلَيْهِ فَيَرْحَمُنِي، إِلَهِي فَكَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَى عَلَيْهِ السَّلامُ وَ نَجَّيْتَهُ، أَسْأَلُكَ أَنْ تُصَلِّيَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ أَنْ تُنَجِّيَنِي مِمَّا أَنَا فِيهِ، وَ تُفَرِّجَ عَنِّي فَرَجاً عَاجِلاً غَيْرَ آجِلٍ، بِفَضْلِكَ وَ رَحْمَتِكَ يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ
گریه کنیم که فکرکنه ضعیفیم احساس قدرت کنه؟😐 من اصلا تحویلش نمیگیرم یه روزم طول نمیکشه میاد منت کشی

خب من تا گریه کنم میاد منت کشی همیشه هم بهم میگه ابزار دفاعیت گریست 

لطفا منو لایک نکنید😘😘😘

شوهر من همیشه خودش میاد بغلم می کنه اشتی می کنه دیگه به این جاها نمیرسه  دوست دارم قهرمون بیشتر طول بکشه

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم
😅😅😅قفل نمیشه من یه بار ک قهر کردیم ومقصر ۱۰۰درصدمن بودم واسه اینکه باهام حرف بزنه مکمل باشگاهشو ق ...

دیگه بیخیال مکمل شده توام هواستو جنع کن اوز از همه چیزش گذشته😂

خدایا امشب شب عید جوادالائمه اس  نمیدونم چیشد ک گفتم امضامو عوض کنم شاید به دلم انداختی خدایا تورو به حق فاطمه زهرات تورو به حق زینب کبرا نی نی تو دلیمو سالم بزار تو بغلم  نی نیم عزت منه 😍اللهم صلی علی محمد و آل محمدو عجل فرجهم 🌷ماشالله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 😍                      
خیلی کاربردی نبود روشات😄 من وقتی قهر میکنم میزنم به بیخیالی بالاخره شوهرم یجا کارش به من میفته میا ...

عزیزم اونو طول میکشه ولی این روش چندساعتست ولی بی شوخی من تحمل قهرندارم اصلا خاک توسرم

لطفا منو لایک نکنید😘😘😘
2706