2737
2734
عنوان

استرس و بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانوما من سوال بپرسم 

هر کس تونست راهنمایی کنه ..

چه روزایی آدم اقدام کنه خوبه ؟ اگه روز ده و دوازدهم باشه .. خوبه؟ 

روز ۸ام اگه نباشه اشکال داره ؟ تا چن روز باید باشه ؟ حتما ی روز در میون باید باشه،؟ 

میشه‌ برای دل‌خوش‌و‌خوشبختیمون دعا کنین❤😊
2728
نه هشتم زوده

عزیزم میشه بگی من اینکارم اشتباه بوده یا ن؟ 

ببین من سیکلام ۳۵ روزه ب بالاست خب؟ اپا ماه قبل ک پاک شدم از روز بعد از پاکیم نزدیکی داشتیم یک روز درمیون تا ۲۰ پریودیم دیگه از ۲۰ نداشتم نزدیکی حالا انکلن داره ک اون روزایی ک داشتم بی فایده بوده باشه و روز تخکگذاریم از ۲۰ ب بعد بوده باشه؟ آها اینم بگم چون یهو برا اولینبارم بعد از بیستم خارش و سوزش گرفتم و یه تیکه های سفید سفید ازم میومد نزدیکی نکردیم بخاطر این

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️
آره دیگه بعد هشتم میزنم توکل بخدا

واست صلوات فرستادم عزیزم امیدوارم مامان شده باشی😍🌺توکلت بخدا

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹
2738
واست صلوات فرستادم عزیزم امیدوارم مامان شده باشی😍🌺توکلت بخدا

قربونت برم عزیزم خدا از دهنت بشنوه ممنونم ان شاءالله حاجت روا بشی🥰❣

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️
عزیزم میشه بگی من اینکارم اشتباه بوده یا ن؟  ببین من سیکلام ۳۵ روزه ب بالاست خب؟ اپا ماه قبل ک ...

نه تخمک گزاریت همون  روزایی بوده که داشتی

سیکلت فکر کنم منظم نیست کیت تخمک گزاری بگیر

نه تخمک گزاریت همون  روزایی بوده که داشتی سیکلت فکر کنم منظم نیست کیت تخمک گزاری بگیر

دقیقا منظم نیس اصلا از وقتی اقدام جدی کردم یبار ۲۸ روزه یبار ۳۲ یبار ۳۵ یبار ۳۸ این اه آخری ب ۴۰ یا ۴۲ روز کشید تا پریود شدم ماه پیشی 

تو که ۳۵ روزه ای تا ۲۵ ام ادامه بده 

دیگه ۲۵ گذشت وای خدا نتونستیم انجام بدیم ینی اگه شانس منه ک همون ۲۰ ب بعد تا ۲۵ بوده ک ما نزدیکی نکردیمو رد شده 😪😩😩

2706