2733
2734
عنوان

خانمای گل

43 بازدید | 9 پست

کلاس میخوام ثبت نام کنم میخواستم نظرتونو بدونم ک کدوم بازار کارش بهتره

ارایشگری و زبان انگلیسی

خییییلی علاقه دارم ب هردوش

اولویت با کدومه بنظرتون؟؟

اگه زندگی منه...چرا سرِ تو توشه؟؟😒😒

ارایشگری😍

یه کار اینترنتی با درامد عالییی دارم.اگر کسی مایل به همکاری هست پیشنهاد دوستی بده تا براش توضیح بدم چون شرکت فعلا جذب داره و اینکه این کار به سرمایه اولیه هم نیاز نداره و تو شروع کار هیچ پولی ازتون گرفته نمیشه                           امضا موقت(به دلیل جذب موقت شرکت)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ارایشگری خوبه عیزم اما هزینه میخاد من خودم دوره ارایشگری رفتم اما بچه دار شدم نشد ادامه بدم

هزینش مهم نیس برام

بشدت علاقه دارم ب دوتاش

ولی فک میکنم اولویت ارایشگری نسبت ب درامدش بیشتر باشه تا زبان

اگه زندگی منه...چرا سرِ تو توشه؟؟😒😒
میشه خواهش کنم واس تاپیک اخرم‌گزارش بزنید ممنون میشم 

حتما عزیز دلم🧡

یه کار اینترنتی با درامد عالییی دارم.اگر کسی مایل به همکاری هست پیشنهاد دوستی بده تا براش توضیح بدم چون شرکت فعلا جذب داره و اینکه این کار به سرمایه اولیه هم نیاز نداره و تو شروع کار هیچ پولی ازتون گرفته نمیشه                           امضا موقت(به دلیل جذب موقت شرکت)
هزینش مهم نیس برام بشدت علاقه دارم ب دوتاش ولی فک میکنم اولویت ارایشگری نسبت ب درامدش بیشتر باشه ت ...

اگ هزینه مهم نبس حتما برو ارایشگری عالیه  ادم انرژی میگیره هم در امدش خوبه

عزیزم میشه خواهش کنمکنم برا تاپیک اخرم گزارش بزنی ممنون میشم 

2738
مرسی گلم

فدات💋❤❤