1874
2019

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2000

👀

دنبال قهرمانی تو آینه نگاه کن......                         آدم حریص اگه اقیانوسم سر بکشه باز تشنشه😉     آرزویت را برآورده میکند خدایی که برای خنداندن گلی ابری را میگریاند💫
2006

پلیز بی فیلت ر بزار،وقت ما رو هم نگیر😂

🧿اگر تو تاپیک من کامنتی خواهی گذاشت که احساس میکنی منجر به پربازدید شدن تاپیک میشه و چند ساعت بعد به چند جات فشار میاد و دوست داری خودت و من و تیکه تیکه کنی از عصبانیت🥴، دوست عزیز لطف کن کامنت نذار،شرکت نکن،ممنون پیشاپیش🙏😬

@بیبی77    

@داغوووووون    

@نیکی0    

@zemestoon96    

عکس بدووید

فرودگاهها، بوسه هاي بيشتری از تالارها ديده اند و بيمارستانها بيشتر از عبادتگاه ها دعا شنيده اند!...هميشه همه چيز را موکول ميکنيم به زماني که در حال از دست رفتن است...         چارلى چاپلین

بذار

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..