2737
2734

پنج ماه و ۲۰ روزشه..شیرش میدم میخوابونمش..۵ دقیقه بعد بیدار میشه..دوباره میخوابونم دوباره بیدار میشه😢چرا خوابش عمیق نمیشه

خودم دارم میمیرم از بی خوابی

شاید سیر نمیشه یا دلپیچه داره

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قبلا داشت ..الان نه تو بغلمیا رو پام نگهش دارم میخوابه هاا ولی میزارم رو زمین ..پنج مین بعد بیداره ...

الان هم اثر رفلاکس هست تو بغلت بیدار میشه ولی چون کنارشی میخوابه دوباره

دقیقا من این مشکل رو داشتم

غذا میدی کمکی؟ اگر جدیدا اینقدر بد خواب شده ببین چی کمکی میدی

2738
الان هم اثر رفلاکس هست تو بغلت بیدار میشه ولی چون کنارشی میخوابه دوباره دقیقا من این مشکل رو داشتم ...

آره  تو بغلم بیدار میشه ولی زیاد تکون نمیخوره باز میخوابه

یعنی به خاطر رفلاکسه؟؟اخه یهو سر و صورتو چشماشو میخارونه وبیدار میشه

یا مثلا دمر میشه تو خواب..ولی سرشو زمین نمیزاره بخوابه...سرشو بالا میگیره بیدار میشه

کمکی روزی دو وعده بهش میدم...فرنی ارد برنج..هنوز حریره رو شروع نکردم

نه از اول همینجوری بود..من انتظار داشتم بهتر شه کم کم

نمیدونم مشکلش چیه

شیر خشکم اصلا نمیخوره ..شیشه هم نمیگیره

این صد درصد دلیلش رفلاکس هست معمولا ۹ماهگی بهتر میشه

درمان نداره؟😔

من از وقتی دیگه استفراغ نمیکنه مث اون اوایل..دیگه روی سطح شیب دارم نمیزارمش ..میزارم صاف روی زمین بخوابه

2706