2737
2734

تاپیک مادرشوهرم دیونم کرده رو بخونید میفهمید فضولن دوس داره قلق زندگی من بیاد دستش کلن .الان پریودم از دل دردی کنار بخاری از گرما خابمون برده من از دل درد بیدار شدم پتو اینا اوردم چراغ هارو خاموش کردم مادرشوهرم از واتساپ پیام داد ب شوهرم من  خوندم اما سین نکردم ک شوهرم بفهمه ..دیده شوهرم جواب نداده ب من پیام داد الان سلااااام بیداری شوهرت کار پیدا کرد؟؟؟قرار بود عصر شوهرم بره فرم ثبت نام کنه جای ی چیزی بگین بنویسم دیگ فضولی نکنه انقد حرصم میگیره عصرم زنگ زدیم ازش ادرس بپرسیم میگ اول بگین کجا میرید و برا چی بعد بگم😣😣

افتخارنان بیر ترکم 😊😊😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بگو اطلاع ندارم، به من نمیگه، خبر ندارم و از این جور چیزا

بعضی وقت ها به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنمکه این حجم وسیع بی عقلی و نفهمیچطور توی کله ای به این کوچکی جا شده !
2738
بنویسم خاب بودیم یا چی بگین دا

خوب نگران زندگیتونه میخاد ببینه پیگیر شغلش هست یا نه حرف بدی نزده هاااا

برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید الهی خدا هر ارزویی دارین براورده کنه

خوب اگه تو خونه ایشون زندگی میکنی با بیکاری شوهرت  باعث شده از اون پول بگیری اسمش فضولی نیست میخواد هر چه زودتر سر و سامون بگیرید اتفاقا خوبه پیگیره شوهرت باید هر چه سریعتر کار پیدا کنه 

یک بوسه برای قلبم یک بوسه برای تو یک گلبرگ با عطر شعرم همراه نامه های تو
اخه منم رفته بودم با شوهرم 

بگو تلفن زنگ خورد چمیدونم اینجورشد اونجور شد 

بعضی وقت ها به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنمکه این حجم وسیع بی عقلی و نفهمیچطور توی کله ای به این کوچکی جا شده !
2706