2726
عنوان

چی از نینی سایت یادگرفتین که تا حالا بلد نبودین؟ بیاین من بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 43 پست

اینکه بچه های اینجا البته کاربری قبلیم ترکید کمکم کردن ب موضوع ازدواج فکر کردم بعد ۷ سال دوستی گمراه بودم و از بابام خیلی میترسیدم بزرگش کرد بودم و الانم عقد کردم برام این معضل حل شد خیلیا راهنماییم کردن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یک سری واژه ها و اصطلاحات ترکی که بلد نبودم قبلا یاد گرفتم. یه سری دستورای اشپزی یاد گرفتم. از تاپ ...

پروفتان چیست؟

دوستان من خیلی وقته تو سایتم هرکی امضاش صلوات یا دعا بوده خوندم اگه امضاتون دعا بوده و اتفاق مورد نظر براتون افتاده بهم بگین تا دلم وا شه😐😐😐                                                  🌌الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الله 🌌                       راستی من ۱۷ سالمه اگه ازم بزرگترین نصیحتم کنین😐 حس میکنم زیاد عاقل نیستم😀💔
پروفتان چیست؟

متوجه نشدم دقیق، عکس پروفایلم یعنی؟

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
2728

من تنها سودش برام دعا و نذر و صلوات بود همین

تاپیک بدرد بخور دیگه ای برا من نبود

البته اینکه ۱۷ سالمه و مجردم هم بی تاثیر نیی

فک کنم عمده کاربران این سایت قشر مذهبی و بین ۲۷ تا ۳۷ متاهل باشن 

دوستان من خیلی وقته تو سایتم هرکی امضاش صلوات یا دعا بوده خوندم اگه امضاتون دعا بوده و اتفاق مورد نظر براتون افتاده بهم بگین تا دلم وا شه😐😐😐                                                  🌌الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الله 🌌                       راستی من ۱۷ سالمه اگه ازم بزرگترین نصیحتم کنین😐 حس میکنم زیاد عاقل نیستم😀💔
متوجه نشدم دقیق، عکس پروفایلم یعنی؟

اره

انگار یه عکس قدیمیه

اره انگار یه عکس قدیمیه

اهان اره. مرتبط با اسم کاربریمه. اسم کاربریم فلانور یعنی پرسه زن: کسی که تو اجتماع پرسه می زنه و احوالات بقیه رو مشاهده می کنه. این هم عکس یه زنه که از داربست فلزی یه ساختمون بزرگ رفته بالا و کل شهر زیر پاشه. اما فقط یه تیکه ی عکس رو می شد گذاشت رو پروفایل. به خاطر همین بقیه ش معلوم نیست.

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.

کلا چیزای خوب یاد نگرفتم 😐💔

❤❤ یه دقیقه این پایینو نگاه میکنید قربون چشمای خوشگلتون https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=587433  دوست جونیام بهم رای میدید خوشحالم کنید الهی خدا شما رو خوشحال کنه 😘😘😘

یاد گرفتم اگر جارو نپتون رو خیس کنی بیشتر اشغال جمع میکنه 

چدن و لوله بتز کن رو هم از اینجا یاد گرفتم 

این که به جای هر شوینده ای میتونی شامپو فرش استفاده کنی و لک نمیندازه رو هم اینجا یاد گرفتم 

کلا چون کوزت هستم بیشتر تو تاپیکای خانداری میچرخم 😂😂😂

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
اهان اره. مرتبط با اسم کاربریمه. اسم کاربریم فلانور یعنی پرسه زن: کسی که تو اجتماع پرسه می زنه و احو ...

اره همونطور کع حدس زدم یه فلسفه ای پشتش بود

به هر حال ممنون💓😀

اینجا چشای منو باز کرد

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2706