2726
اره منم ی خورده پر توقعم😏🙈🙈

خودمم خیلی زیاد پر توقعم 🤦

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این ویژگی شون خیلی رو مخه خداوکیلی خیلی پیچیده ان هر دفه یه وجه شون رو میشه

آی نفس کش بیا جلوووو من خردادی ام 🔪🔪🔪

کاربر قدیمی ام😎 مَن تَرجیح میدَم نُسخِه ای اَصلی اَز خُودم باشَم تا نُسخِه ای جَعلی اَز شَخصی دیگر🤞👍خُدا بَعضی اَز دُختَر هارو آفَرید تا فَقَط ثابِت کُنه دُختَرها هَم میتونَن مَرد باشَن💋💋❤💛 هیچوَقت اَز کِسی نَپُرس چِرا دروغ گفته چون با یه دورغ دیگه قانِعِت میکُنه😐😐 این روزها معمولی بودَن خیلی خااااااصِه🙃🙃🤨
2728
میگی ی سریاشو😻

میتونی تصور کنی یه روز چنتا حالت باهم داشته باشی صبح سرحالم خیلی به خودم میرسم میرم بیرون پشیمون میشم برمیگردم عصبانیم دست خودم نیست بعضی وقتا دلم میخواد طرف مقابلمو بکشم بعد یهو مهربون میشم 😁😁

از هر کاری یه کمی بلدم حتی سیم کشی 😁زود حوصلم سر میره نمیتونم یه کاریو مداوم انجام بدم ... فک کنم بیشتر بگم بهم میگین دیونم 😉😉🤩

از سخن چینان شنیدم آشنایت نیستم 🖤❤ خاطراتت را بیاور تا بگویم کیستم ❤🖤
طالع اسم خودمون و مادر

از کجا باید متوجه بشیم 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
زن برادر منم خردادیه همه فکر میکنن بیخودی با خودش درگیره ، البته بیشتر خودشو ازار میده تا اینکه طال ...

پس داداشتون شانس اوردن چنتا زن باهم گرفتن 😁خردادیا دران واحد چنتا بعد شخصیتی دارن 🤩😉

از سخن چینان شنیدم آشنایت نیستم 🖤❤ خاطراتت را بیاور تا بگویم کیستم ❤🖤
من خییلی دل نازک هم هستم فرتی ی چی میشه گریم میگره احساساتیه شدیدم و خییلی هم عصبانی و زود جوش

وای منم همینم بخدا 

2706