2726
عنوان

شیر مادر / شیرخشک / شیرگاو چه تفاوتی دارند؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 723 بازدید | 53 پست
کسایی که رتبه برتر شدند  اعتماد نمی‌کنندومیگند اگر به نتیجه نرسیدی طلبکار ما میشی،با کلی پیگیری ...

ای بابا چه سخت !

لغو کاربری کردم؛ شرمنده اگر سوالی پرسیدید ندیدم و پاسخ ندادم 🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

محتاجم به دعای خیرتون.شما موسسه ایی/ مشاوری/کسی یا جایی به فکرتون نرسیده که بشه ازش نتیجه گرفت؟

حتما عزیزم محتاجیم

اون موقع که من کنکور میدادم برای شیمی بابایی خوب بود 

برای زیستم خود کتاب رو واو به واو خوندن خیلی تاثیر داره 

خوب ایشون خودش داره میگه علاقه نداشته معلومه براش ناراحت کنندست این موقعیت در مورد اینکه به همکل ...

سلام خانم دکتر،وقت بخیر.یه سوال داشتم.همکلاسی های شما که اشاره کردید حدود۳۰ساله بودند،همون دوران دانشجویی تونسته بودند مراکز دولتی یا خصوصی استخدام بشند،منظورم اینکه با وجود نیروی جوان ،مراکز دولتی یا خصوصی حدود۳۰سال به بالا را استخدام می‌کنه.

2728
سلام خانم دکتر،وقت بخیر.یه سوال داشتم.همکلاسی های شما که اشاره کردید حدود۳۰ساله بودند،همون دوران دان ...

سلام بله عزیزم مشکلی نیست از اون لحاظ

سلام عزیزم

شربت دی سیکلومین رو به بچه ۸ ساله چقدر باید بدم؟

و هرچند ساعت یکبار؟

تو نبین، تو کور شو، تو نگاه نکن... برای یک بی حجاب یا بدحجاب فقط "آزادی خودش" محترم است؛ آزادی بقیه اهمیتی ندارد. _______________________________ با استفاده کردن از کلمه پارتنر یا شریک جنسی، چیزی از زشتی و عذاب ابدی گناه بزرگ " زنا " کاسته نمی شود.
سلام عزیزم شربت دی سیکلومین رو به بچه ۸ ساله چقدر باید بدم؟ و هرچند ساعت یکبار؟

سلام هر ۸ ساعت 2/5  سیسی 

اگر دردش زیاده ۵ سیسی

سلام هر ۸ ساعت 2/5  سیسی  اگر دردش زیاده ۵ سیسی

ممنونم🤗

تو نبین، تو کور شو، تو نگاه نکن... برای یک بی حجاب یا بدحجاب فقط "آزادی خودش" محترم است؛ آزادی بقیه اهمیتی ندارد. _______________________________ با استفاده کردن از کلمه پارتنر یا شریک جنسی، چیزی از زشتی و عذاب ابدی گناه بزرگ " زنا " کاسته نمی شود.