2726

تفاوت شیر خشک با شیر مادر در نبود ایمونوگلوبولین (نوعی سلول ایمنی) در شیر خشک است.

تفاوت شیر گاو با شیر مادر در پروتئین و مواد آن است؛ در واقع پروتئین های شیر گاو بزرگ تر ومتفاوت است در نتیجه هضم شیر گاو برای نوزاد سخت است.

شیرمادر بهترین تغذیه برای نوزاد ۰ تا ۶ ماه است

ونباید نوزاد زیر ۱۲ ماه شیر گاو بخورد.

نوزادی که شیر مادر میخورد نیازی به آب ندارد زیرا ۷۰% شیر مادر آب است و نوزاد تشنه نمی شود اما نوزادی که شیر خشک می‌خورد می‌تواند آب جوشیده سرد شده به مقدار کمی استفاده کند.  

لغو کاربری کردم؛ شرمنده اگر سوالی پرسیدید ندیدم و پاسخ ندادم 🌸

مرسی

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چه جالب اونوقت شیر مادر ۷۰ درصدش آبه بچه سیر میشه؟ من شیر خودمو میدم به بچم بیست دقیقه نیم ساعت ول ...

بله اگر هر ۲_۳ساعت به نوزادتون شیر میدین تا خودش سینتونو رها کنه یا خوابش میبره و طبق نمودار رشدش،رشد میکنه قطعا سیر میشه.

و اگر دلش مکیدن میخواد به خاطر حس غریزی مکیدن هست.

لغو کاربری کردم؛ شرمنده اگر سوالی پرسیدید ندیدم و پاسخ ندادم 🌸
سلام ترنم جان همین جا یا تو تاپیکای خودت درخدمتم

سوالم درباره اثرات ضدالتهابی بود

(نگاه به نامحرم تیری زهرآلود ازناحیه شیطان است) این رو به کاربری مسلمان نما گفتم وتوسط همپالکی هاش ونی نی یار تعلیق شدم علت تعلیق:توهین وفحاشی🙁 
بفرمایید عزیزم سوالتون چیه؟

Is there any information in the data base regarding the comparison between anti inflammatory effects of Budesonide/ Cislesonide/ Fluticasone/ Roflumilast/ Omalizumab/ Mepolizumab
And Carotenoid Astaxanthin?

(نگاه به نامحرم تیری زهرآلود ازناحیه شیطان است) این رو به کاربری مسلمان نما گفتم وتوسط همپالکی هاش ونی نی یار تعلیق شدم علت تعلیق:توهین وفحاشی🙁 
"You can simply check "Drug facts and comparisons

Thanks for your kidness . I need itfor your research  to be simulated

2706