2157
2106
عنوان

شیر مادر / شیرخشک / شیرگاو چه تفاوتی دارند؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 53 پست

خوب ایشون خودش داره میگه علاقه نداشته معلومه براش ناراحت کنندست این موقعیت

در مورد اینکه به همکلاسی های سن بالاشون میخندیدن هم حرفی ندارم 

چون اولا ما تو کلاسمون حداقل ده نفر سن های حدود سی سال داشتیم 

که قبلا حسابداری یا مامایی یا فیزیوتراپی یا شیمی عمران معماری این چیزا خونده بودن 

بعضی هاشون مجرد بعضی متاهل با بچه

انقد عادی بود برامون که فرقی با خودمون نمیدیدیم 

دوما درسشونم خیلی خوب بود 

کاری کن که 5 سال دیگه نگی کاش 5سال پیش تلاشمو میکردم شاید میشد...شاید قبول میشدم...

اگر مصممی شروع کن ولی حتما باکسی که تازه کنکور داده ورتبه خوب آورده در مورد استاد مشورت کن یا ازشون راهنمایی بخواه

من حدود 9 سال پیش کنکور دادم و کسی هم نمیشناسم از جدیدا که رتبه خوب باشه وگرنه بهت معرفی میکردم

اگر سفر دوس داری پیج اینستاگرام منو فالو کن _Marcomoko
عزیزم نظر یکی از کاربراکه دانشجوی دارو هست راجب ادامه تحصیل تو سن بالا میگذارم، به نظرتون چقدر حرفش ...

خانومی کامنت بالارو بخون

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

خوب ایشون خودش داره میگه علاقه نداشته معلومه براش ناراحت کنندست این موقعیت در مورد اینکه به همکل ...

کسایی که رتبه برتر شدند  اعتماد نمی‌کنندومیگند اگر به نتیجه نرسیدی طلبکار ما میشی،با کلی پیگیری شماره آقایی که کنکور۱۴۰۰رتبه۷۰۰ زنجان بود را گیر آوردم.حتی یکبار با این رتبه برترنتونستم حرف بزنم وازطریق مادرش با واتساپ درتماس بودم.روز قبولی یعنی تقریبا دو ماه پیش مادرش گفت خودم مشاوره خوبی میدم و کاربلدم.ازش خواستم کتب درسی پسرش وکمک آموزشی را به من قرض بده گفت باید صبر کنی تا ۲۵ شهریور که نتیجه انتخاب رشته اش بیاد گفتم پس تا وقتم هدر نرفته حداقل راهنمایی کنید کلاس کدوم استادبرم ،گفت پسرم اصلا با استاد کار نکرده وقبولشون ندارم ،فقط با کتاب خونده.گفتم پس برنامه ریزیش را بدید تا باهاش شروع کنم،اول گفت زنگ میزنم آقای علیپور برنامه ریز پسرم، برات میفرستم،چند روز بعدپرسیدم چی شد گفت نمیشه بدم خصوصیه،خلاصه خیلی کلافه شدم گفتم چرا سرکارم میزاری،گفت از اول راه معلوم بود قصد خواندن نداشتی آخر سر طلبکارم میشدی.یعنی مردم اینقدر بی‌اعتمادند و یه روده راست تو شکمشون نیست.موسسات کنکوری و مشاور هم باگرفتن هزینه بالا،حرف میزنند....ومن هنوز اندر خم یه کوچه.با دو نفر دیگه که قبلا پرستاری و مهندسی مکانیک خونده بودند و کنکور مجددشرکت و دندان قبول شده بودند حرف زدم،یکیشون گفت بلد نیستم مشاوره بدم اون یکی هم گفت شماره نمی‌دم که با هم بحرفیم خلاصه دلم گرفت از این همه نوع دوستی بندگان خدا.

2149
محتاجم به دعای خیرتون.شما موسسه ایی/ مشاوری/کسی یا جایی به فکرتون نرسیده که بشه ازش نتیجه گرفت؟

حتما عزیزم محتاجیم

اون موقع که من کنکور میدادم برای شیمی بابایی خوب بود 

برای زیستم خود کتاب رو واو به واو خوندن خیلی تاثیر داره 

خوب ایشون خودش داره میگه علاقه نداشته معلومه براش ناراحت کنندست این موقعیت در مورد اینکه به همکل ...

سلام خانم دکتر،وقت بخیر.یه سوال داشتم.همکلاسی های شما که اشاره کردید حدود۳۰ساله بودند،همون دوران دانشجویی تونسته بودند مراکز دولتی یا خصوصی استخدام بشند،منظورم اینکه با وجود نیروی جوان ،مراکز دولتی یا خصوصی حدود۳۰سال به بالا را استخدام می‌کنه.

سلام خانم دکتر،وقت بخیر.یه سوال داشتم.همکلاسی های شما که اشاره کردید حدود۳۰ساله بودند،همون دوران دان ...

سلام بله عزیزم مشکلی نیست از اون لحاظ

2050