2726

من تازه نامزد کردم 

همه چی خیلی خوبه ،خانواده شوهرمم خیلی خوبن وخیلییی دوسم دارن و بهم کلی احترام میزارن البته این دوطرفس ها یعنی منم احترام میزارم

ولی بچه ها من یه فوبیای خیلی مزخرفی دارم ک همش میترسم وقتی جاری بیاد دیگ من از چشمشون می‌افتم یا اگر اون از من بهتر باشه چی

من همه جا این فوبیا رو دارم یعنی همش میترسم ک یکی بیاد از من بهتر باشه منو دیگ نخوان

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

رواعتماد به نفست کار کن💙

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍

فکر میکنم این مسئله ریشه در بچگی داره بهتره به کمک یه مشاور این ترس رو از بین ببری چون فقط جاری نیست و گفتی همش میترسی یکی جات رو بگیره و باعث بشه از چشم بقیه بیفتی.

تو با همه ظرافتت قوی ترینی❤...تنها ترین افراد کسانی هستند که "خودشان" را ندارند مبادا میان زنانگی و مادرانه های سخاوت مندانه ات خودت را جا بگذاری دوست مهربان من😍❤

اولته عزیزم منو هم اول دوس داشتن وقتی نمیرفتم خونشون زنگ میزدن الان ماه ها هم نرم یه زنگ نمیزنن

😂😂😂

🙄🙄🙄عزیزم سایت مال بابات نیس با نظرم مخالفی ریپلای نزن چون حوصله بحث باتو یکی رو ندارم

اصل کارشوهرته تاابدنامزدنمیخوای بمونی میری سرخونه زندگیت اینقددرگیری میشی دیگه به این چیزهای فکرم نمیکنی البته خوب وخانومم باشی واحترام‌نگهداری که دیگه عالیه جاری خوبه منوجاریم ازخواهربهم نزدیکتریم هوای همدیگروهم داریم

پسرنازم😔 ازروزی که ازپیشم رفتی من مردم نمیدونم کجای🖤😭ازخدافقط تورومیخوام فقط تورو💔پسرنازم کجای دلم داره میترکه از دوریت 😭پسرم تقصیرمن نیست که وضع مالیم خرابه و وپولدارنیستم ببخش منوپسرم منوببخش توروخدا😭میدونی پسرم من میرم نظافت روزی۸۰پسرنازم من هرچی کارمیکردم فقط واسه توخرج میکردم وخواهم کرد خداشاهده من حتی برای خودم یه ادامس نمیخریدم چون تومهم بودی منوببخش که نتونستم بیشتر ازحد توانم کارکنم🖤🖤🖤💔💔💔پسرقشنگم من نتونستم۳ساله یه کاپشن واسه خودم بخرم چون تومهم بودی شکمت ولباس وپوشک بایدتهیه میکردم وتومهم بودی وهستی💔پسرم بشدت دلتنگتم دارم دق میکنم 😭😭💔کاش برگردی پیشم😭😭قول میدم دوبرابرکارکنم ونزارم کمبودی داشته باشی😔😔😔پسرنازم من هرروز وهرشب میرم سرکوچه به امیداینکه برق خونه بابات روشن بشه وبفهمم اومدی روستا🙂🙂پسرقشنگم هرشب باچشم گریون میخوابم😔کوچولوی نازم نزار تو حسرت خوابیدن توبغلت بمیرم شب وروز لباسهات پیشمه واشک میریزم میدونی من هیچکسوندارم جزتو خدایاحداقل پسرموبهم برسون هیچ آرزویی ندارم پسر قشنگم مامانی داره میمیره از دوریت بخدا...بقران دارم دیوانه میشم کاش بمیرم واین دردونکشم پسرمممم🖤💔پسرم جووونم به فدایت خیلی میخوامت😭😭پسرم خیلی دوست دارم 
2706