2726

ما یبار رفته بودیم مهمونی اون موقع خواهرم هنوز 2 سالش می شد یه دختر عمو دارم 23 سالشه میخواس خواهرمو بخندونه شکلک در می آورد خواهرمم یهو یه سیلی زد دم صورتش شترق با این دستای کوچیکش         

دختر عموم از خجالت سرخ شده بود همش می خندید آخییییییی دلم براش سوخت هنوز یادم میاد  دیگه جالب ترشو شما تعریف کنین بخندیم تو این کرونا و بی پولی

چن روز پیش واسه دختر خالم خواستگار اومده بود ما هم اونجا بودیم خلاصه یه نوه داشتن این خانواده ما میوه بردیم همه ساکت بودن یهو دختره در اومد گفت مامان این چیه به لیمو شیرین گفت حالا دختره هم کوچیک نبود 😂😄 مامانش ی جور نگاش کرد که من ترسیدم

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وااای منم ترسیدم تا حالا لیمو نخریده بودن      

😂مگه میشه حالا نمیدونم چی شد اینو گفت

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️

من عروسی آبجیم بود یه پسر عمو دارم که میدونستم کراش داره روم همه لحظه آبجیش داشت میفت فلانی میخاد ببینتت دم وشم بود خب داخل تالار طوری بود که دور تا دورش شیشس اونم قدی منم لباسم کوتاه که میگم یه چی بشنو ودکلته خواسم نبود تو فاز خودم بودم یهو پرده را زدم کنار دیدم داره برام دست تکون میده وااااااااااااااااااااااااییی اون لحظه فقط میخاستم بمیرم

زندگی اتفاقی نیست 😊بلکه پاسخی در برابر بخشش هاو داده های شماست😍🥰زندگی صدا و آهنگ خودتان است🥰هر بعد از زندگیتان بازتاب نیت و افکار شماست 😍🤔شما خالق زندگیتان هستید!😇😇😇
بچهه گوزید تو برنامه😂😂 خیلی کوچیک بود طفلک😅

عههههههه من یادمه حرفم نمی‌زد هنوز خیلی کوچیک بود😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

کاربر مامان یوسفم
2706