2733
2734
عنوان

مجردا و متاهلا

| مشاهده متن کامل بحث + 586 بازدید | 104 پست

اولویتش من باشم ، مهربون باشه و در عین حال جنم مردونه خودشو هم داشته باشه😄

هیکلش پُر و باشگاهی باشه ولی چاق نباشه ، از مرد چاق متنفرم

قدش بالای ۱۸۰ باشه

یه وضع معمولی داشته باشه ولی ساخته خودش باشه ، نه اینکه مال باباش باشه

خونه توی یه جای معمولی و یه ماشین معمولی 

پزشک یا دندون پزشک باشه

با مهندس فارغ شده از شریف باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مجردم. دوس دارم مرد زندگیم کارمند بانک یا دبیر باشه، بچه ننه نباشه تودهن مامانش نگاه نکنه،مهربون باشه منو درک کنه سرم دادنکشه، قدش 174باشه تو پر باشه ولی چاق نباشه، چشم ابرو مشکی باشه، سر به زیر باشه.

مجردم یک پسری که عاشقم باشه⁦❤️⁩😞  تحصیلاتش حداقل لیسانس خونه ماشین مهم نیست نداره فدا سرش&n ...

اخ گفتي

به دستان خدا خيره شدم معجزه كرد/ لطفا براي سلامتي من صلوات بفرستيد تشكر
2731
2738

پسری که چهرش رو دوست داشته باشم و هیکلش رو ..حالا نمیدونم منظورت اینه دقیق بکیم یا خواستی فقط بگیم مهمه یانه

متعهدباشه 

تحصیل کرده ی باسواد باشه 

روشن فکر باشه  ( ولی تعریف افراد از روشن فکری متفاوته  بعضیا به اشتباه فکر میکنن مرد روشن فکر  مرد بی غیرت و بی عرضه س) 

شخصیت محکمی داشته باشه 

مستقل و با عرضه باشه .

دستش توی جیب خودش باشه نه پدرش 

احترام پدر و مادرش رو داشته باشه حتما 

تمیز باشه 

به حقوق خانم ها احترام بذاره 

دست و دل باز باشه 

عاشقم باشه و منم عاشقش باشم 

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...
سنش چقدر بالا باشه

از ۱۰ سال تااااا ۲۵ سال اختلاف سنی

مخالفان و نصیحت کنندگان ریپ نزنن مرسی اه 😂😂😂😂😂

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   
من فقط چهره خوب و پولدار و سن بالا همین و اخلاقشم مهم نیس حاضرم به پاش بمونم😂😂😂😂😂 ...

به افشین خیانت نکن بی وفا

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی
به افشین خیانت نکن بی وفا

زن افشین این کاربر شد  @شبگرد002      و مبارکش باشه ♥️♥️♥️♥️

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   
2706