2733
2734
عنوان

مجردا و متاهلا

586 بازدید | 104 پست

سلام جیجرا 

مجردا بیان بگن حاظرن با چه شخصی ازدواج کنن 

از همه لحاظ بگید چه اموالی داشته باشه چه جور شغلی چه جور اخلاقی 

هیکلش 

قدش 

چقدر پولدار باشه 

و هر چی به ذهنتون میرسه

متاهلم بگید قبل از ازدواجتون چه مدلی میخواستید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من فقط چهره خوب و پولدار و سن بالا همین و اخلاقشم مهم نیس حاضرم به پاش بمونم😂😂😂😂😂

این نظر خودمه اگه بدتون میاد ریپلای نکنین😂😂😂😂

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   

مجردم عرضم به حضورت که 

ظاهر برام مهم نیس با این چهره‌ خودم خوبه ، شرایط مالی در حد اولیه ها کافیه ، چشم پاک باشه ، مهربون و با مسئولیت باشه 

همین

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

با شخصيت باشه و تحصيلات داشته باشه

منظورم سواد عقلي هستش

راستش واسم خواستگار اومده ولي حتي درست حرف زدنش رو هم بلد نيس و من واقعا بدم مياد

كارم درست نيس ولي واقعا نميتونم كنار بيام

دوس دارم از نظر رفتاري و شخصيتي و تحصيلاتي همسطح باشمي

به دستان خدا خيره شدم معجزه كرد/ لطفا براي سلامتي من صلوات بفرستيد تشكر
2738

والا من هر وقت یچیز خاستم  و گفتم برعکسش دراومدع

ترجیح میدم هیچی نگم بزارم خدا خودش هر کاری خاست کنه در اینده....😓😂😂

یا الله .... . اللهم عجل لولیک فرج .... . صلوات برای ظهور منجی عالم بفرستید ..... . اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .... .           😃😃یکی از بهترین حس های دنیا یعنی فقط تو رو بخواد😌❤                                                            گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست!).              غیر ت‍ـÃـو از همـه دنیـا دیگه‍ سیره قلبـ💘ـم                ❤یه نفره،ولی خب همه کس منه❤                                                  💙باید گشت به دور عشقی که در به کار انداختن خندهٔ تو تبحر خاصی دارد💙                                                   A💏M                                         از یجـایـی بـه‍ بعـد اون دیگه‍ عشقـت نیـست؛تمـ❤ـوم وجـــودته‍)!                                  "Àmĭʼn"

من نیمه مجردم 

چی باید بگم

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
واسم مهمه که حتما تو دانشگاه خوبی تحصیلات داشته باشه شغلش دکتر مهندس خلبان باشه قدش بلند باشه 

چه سخت😂

شما خودت چي ميخوني؟

به دستان خدا خيره شدم معجزه كرد/ لطفا براي سلامتي من صلوات بفرستيد تشكر
2706