2733
2734

لبم از داخل لِه شده و به شدت میسوزه و درد میکنه

یکم پوست لبمو جویدم ، چند روز بعد آفت زد و عقونت کرد از داخل.الان کل لب پایینیمو گرفته و خیلیییی درد داره

چیکار کنم؟😭

امروز نمیتونم برم پزشک ولی دردش وحشتناکهههه😭

من قطره نیستاتین دکتر داد استفاده کردم موثر بود،شما باید بری دکتر😈

😈😈😈ما نسل بدجنس گرا هستیم،هرچه بدتر باشند،بیشتر جذبشان میشویم.😈ازکی اینقدر بدجنس شدی؟؟؟از وقتی که به ذات اصلی آدما پی بردم.😈مهربونا واقعیتا رو بهتون نمیگن،حقیقت رو همیشه از ما بدجنسا میشنوین. 😈یه دختر بد می ارزه به صدتا خوب!🖤.😈تا وقتی بد نشی نمی‌فهمن چقدر خوب بودی!😈😈😈.دَر حال مَرگ ████████▓99%.🖤🖤😈😈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

محلول جوش شیرین قرقره کن ، ویتامین سی بخور ، آب نمک قرقره کن و اگر بهتر نشدی حتما برو دکتر

خدارامی شناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
2728
جوش شیرین ضرر نداره؟

خوردنش چرا ضرر داره ، و متاسفانه توی همه ی شیرینیها و کیک و نونایی که میخوریمم هست . مصرفش به عنوان دارو اونم به ندرت و به شکل قرقره کردن خیلی مشکل نداره

خدارامی شناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
2738