2733
2734

برای چه چیزی؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ب پسرم سوپرامیل میدم میگن بهتره

پسر من تصمیم داره دقم بده خ بد شیر میخوره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
پسرم

شما پسرت رفلاکس داره؟

من پسرم شیر نمیخوره ممکنه رفلاکس داشته باشه؟خ بالا نمیاره.خ کم اونم گاهی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
پسرم

منظورمه برای چه مشکلیش

رفلاکس الرژی وزن گیری

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2738
وزن گیری

باید بیین چی بهش میسازه 

من تقریبا همه شیرها رو تست کردم

اس ام ای گلد هم دادم

باید بیین چی بهش میسازه  من تقریبا همه شیرها رو تست کردم اس ام ای گلد هم دادم

اگر عذاخوره تمرکزت رو بزار روی اون بیشتر

یکسری شیرهای تقویتی هم هستن

گرونن ولی عالین و محدودیت مصرف دارن دکتر بایر برات نسخه کنخ

اینفترنی / نوتری درینک/ پدیا شور