باید بره مشاوره اختلال یادگیری و حواس

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دو تا سوال مطرح میشه مطمئنی افسرده نیست ؟ یعنی این حالتش همیشگی بوده یا مثلا چند ساله اینطوری شده؟

دوم اینکه به چیز خاصی علاقه نداره ؟ اگر بره توی فیلدی که عاشقشه هم توش موفق میشه هم دقتش می‌ره بالا

باید بره دکتر شاید ADHD داره ، با یه قرص درست میشه . شایدم قرص لازم نباشه و چندتا تمرین بهش بدن  ...

چه دکتری عزیزم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
دو تا سوال مطرح میشه مطمئنی افسرده نیست ؟ یعنی این حالتش همیشگی بوده یا مثلا چند ساله اینطوری شده؟ ...

افسردگی شدیدو وسواس فکری و استرس واظطراب شدیدداره  از کودکی بخاطر یک اتفاق افسردگی همراهش بوده تا الا ک بیست سالشه

بیش‌ فعالی/ کم توجهی 

بی دقته تو کار اونم نه هر کاری کاری ک نیاز به دقت وتوجه بالهیی داشته باشه مثلا بهش سلام کنی باهاش حرف بزنی صداش کنی میفهمه بیهوش نیست

افسردگی شدیدو وسواس فکری و استرس واظطراب شدیدداره  از کودکی بخاطر یک اتفاق افسردگی همراهش بوده ...

فقط روانکاو وقتتون رو تلف نکنین فقط روانکاو می‌تونه مشکلاتی که ریشه در کودکی داره رو از ضمیر ناخودآگاه پیدا و درمان کنه