2737
2739
عنوان

چه بده پسرای فامیل گنده شن وع وع

| مشاهده متن کامل بحث + 939 بازدید | 80 پست
خخخ جدی هنوز ببی فیسه صداش خیلی مردونه نشده تو باشی می تونی اینو گنده ببینی . مامانم می گه پسر تو ا ...

🤭🤭🤭آره دیگه دور و برم انقد اینجوری هست جقله بچه🤭😂مامان منم همینطوری میگفتااااا بعد میگفتم ولم کن بابا من اینا رو آدم حساب نمیکنم تو میگی حرف نزن یا چادر بپوش جلوشون 🥴🤣هنوزم جلو کوچیک ترای خودم چادر نمیزنم حتی اونایی که الان ۲۲، ۲۳ سالشونه🤭

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🤭🤭🤭آره دیگه دور و برم انقد اینجوری هست جقله بچه🤭😂مامان منم همینطوری میگفتااااا بعد میگفتم ولم ک ...

والا بعد این هنوز ۱۶ سالشع و ببیبی فیسه ننه ها حساسن

2731
آره عادت کردم😩 ممنونم❤ حالا برم سر اصل مطلب از کلاه چه خبر😉

اوه اوه🙈چیزه میگم اصل مطلبو ولش کنیم😂

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738
ولی در کل حرص درار پسرای فامیل گنده شن 😡😡 طرف مثل داداشتع مجبوری جلوش رعایت کنی  گاش،مامانم ...

ولی خب به هرحال در واقعیت هیچ وقت خواهر و برادر نیستین و هیچ وقت حستون حس خواهر و برادری نیست حالا ممکنه برای یک طرف پیش بیاد تو که توی دل طرف نیستی....من خودم سنم که پایین تر بود با یکی از پسر خاله هام خیلی راحت بودم مث داداش خودم میدیدمش مینشستیم با هم حرف میزدیم شوخی میکردیم ولی بعدش بحث این شد که بیان خواستگاری.....و بعد از اون دیگه من یک کلام هم باهاش حرف نزدن حتی تا الان که زن گرفته و یه بچه داره🤣

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘
اوه اوه🙈چیزه میگم اصل مطلبو ولش کنیم😂

ای خدااااااا😬😄 قوربون نمکدون بازیت برم خوشگلم اصلا سینوزیتت بهتر شده یا نه

نامه    زن آمریکایی به زنان مسلمان/ گول نخورید و نجیب بمانید.   زن غربی پریشان و پشیمان است اما مجبور است ادای شادبودن را درآورد  زن غربی هویتش به تاراج رفته و گرفتار ظلمی گردیده است که یارای رهایی از آن را ندارد  ظلمی که «جوانا فرانسیس» نویسنده و روزنامه نگار زن آمریکایی به صراحت به آن اذعان کرده است . این زن مسیحی چند سال پیش به زنان مسلمان لبنان که در زیر آماج بمباران اسرائیل بودند نامه می نویسد و با رشک بردن به عفت و حیا و نجابت زنان مسلمان و بر شمردن ظلم بزرگی که به زنان غربی شده است از زنان مسلمان می خواهد در دامی که غرب برای آنان گسترده است گرفتار نشوند و به جای تقلید از زن غربی ،حافظ عفت و نجابت خود باشند.  این نویسنده آمریکایی در بخشی از این نامه می گوید: « ما زنان غربی شستشوی مغزی داده شده ایم که باور کنیم شما زنان مسلمان مورد ظلم واقع شدید. اما در حقیقت این مائیم که مورد ظلم واقع شده ایم، برده مُدهایی هستیم که پستمان می کند، نسبت به وزن و انداممان عقده ای شده ایم و گدای محبت مردانی هستیم که نمی خواهند رشد فکری یابند…در اعماق وجودمان می دانیم که سرمان کلاه رفته است.»《♡@hejab_va_efaf313 https://harfeto.timefriend.net/16369778896632
والا بعد این هنوز ۱۶ سالشع و ببیبی فیسه ننه ها حساسن

🤭🤭🤭

پسرای همبازی من اکثرا یه سال دوسال اختلاف سنی داشتیم  یعنی اونا از من کوچیکتر بودن  انچنان بزرگ شدن که مثل پسرای 27و28 به نظر میرسن دیگه ما نمیتونیم باهاشون حرف بزنیم چون مارو کوچولو میبینن یادمه یه پسره بود که یه سال از من کوچیکتر بود اینقدر بچگی ناز بود من همه جا دستشو میگرفتم دنبال خودم میکشیدم با اینکه یه سال اختلاف داشتیم از من25 سانت کوچیکتر بود الان که بزرگ شدیم برعکس شده😄 یکی دیگه هم بود اونم باز یه سال ازم کوچیکتر بود تپل مپلی بود هرجا میدیمش میزدیمش اینقدر مسخره اش میکردیم الان کشتی گیر شده با ما سی سانت اختلاف قد داره هرکول شده دیگه از کنارشم رد نمیشیم نکنه بیاد انتقام بگیره گردنمونو بشکنه😁 

بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن  
2706