2737
2734
عنوان

بارداری با دوفاستون

126 بازدید | 9 پست

کسی بوده با مصرف این قرص باردار شده باشه؟

گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍😍میشه واسه سلامتی کوچولوم یه صلوات بفرستی😍😍خدا ازم گرفتش بعد چهارسال انتظار واسه ارامش دلم دعا کنید😔امیدم از خدا قطع نشده منتظر اتفاقای خوبم🙏 دخترم ارامش زندگیم خدایا شکرت😍

من برا تنظیم پریودیم میخوردم ن برا بارداری اما باردار هم شدم نمیدونم قرص هم تاثیر داشت یا ن

میشه برا رسیدن ب خواسته دلم یه صلوات مهمونم کنی... ❣اللهم صل علی محمد وآل محمد❣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چون پری هام نامنظم بود ب مدت 7 ماه خوردم بعد اقدام کردم و باردارشدم

من پریودام منظمه تقریبا ولی دکتر اینو بهم داد برای بارداری

گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍😍میشه واسه سلامتی کوچولوم یه صلوات بفرستی😍😍خدا ازم گرفتش بعد چهارسال انتظار واسه ارامش دلم دعا کنید😔امیدم از خدا قطع نشده منتظر اتفاقای خوبم🙏 دخترم ارامش زندگیم خدایا شکرت😍
2731
من پریودام منظمه تقریبا ولی دکتر اینو بهم داد برای بارداری

میگن برای بارداری هم خوبه رحم رو آماده میکنه

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ ❤️🍃
میگن برای بارداری هم خوبه رحم رو آماده میکنه

یدونه سقط داشتم هشت هفته 

یدونه ام سقط زود رس

این قرصو بهم داد

یدونه سقط داشتم هشت هفته  یدونه ام سقط زود رس این قرصو بهم داد

همون واسه آماده سازی رحم برای بارداری هم هستش ان شالله بارداری موفقی داشته باشی😄

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ ❤️🍃

ببخشید هرروز میخورین؟؛

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2738
همون واسه آماده سازی رحم برای بارداری هم هستش ان شالله بارداری موفقی داشته باشی😄

ممنون

ببخشید هرروز میخورین؟؛

از ۱۴ تا ۲۸ پریود

هر۱۲ ساعت یه دونه