2733
2739
عنوان

پشیمونی بعد از کوتاهی مو

2015 بازدید | 11 پست

من موهام مصری بود اینقد که مامانم  توی گوشم خوند که برو پسرونه کوتاه کن بعدش هی که بلند میشه مدلی های جدید میتونی بری بزنی و.... البته خودم هم میخواستم کوتاه کنم نه پسرونه .... عین اسکلا 3/4 ماه پیش رفتم کوتاه کردم پسرونه بعد که بلند شد نا مرتبط شد حدود 4 سانت بلند شده بود .. چون خیلی نامرتط بود پریروز رفتم مرتط کنم آراشگاهی هم خیلییییی کوتاه کرد لامصب .. اعصابم بهم ریخته .. اعتماد به نفسمو از دست دادم چهره ی خوبی دارم و  نیاز به عمل ندارم ولی با کوتاه کردن موهام ریده شده به صورتم... خیلی اعصابم خورده .. همش توی خونه کلاه هودیم رو سرمه ... چیکار کنم زودتر بلند بشه ؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مامانا که مخالف کوتاه کردن پسرونن🤔

نه همشون . عمه من انقدر عاشق موی کوتاهه که وقتی من می خواستم برم آرایشگاه بزور دختر عمم رو هم باهام می فرستاد که بلکه اونجا جو گیر بشه اونم کوتاه کنه   

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
مکمل زینک و کلسیم و بیوتین بخور

میترسم بریزه موهام چون توی تابستون یه قرص خریدم اسمشو یادم نی کپسول جیگری تیره بود .. آلمانی بود خیییلی تعریفشو شنیده بودم خوردم بعدش موهام خیلی ریخت ...خیییییلی ریخت .. تا اینکه هفته پیش یه محلول درست کردم زدم به موهام کلا ریزشش متوقف شد

من موهامو پسرونه زدم خیلی هم راضی ام .بخاطر خیلی ریزش داشت اعصابم خورد میشد .رفتم ارایشگاه پسرونه زدم راحت 

بلند میشه بابا چرا اعصاب خودتو خورد میکنی اگرم نامیزانه یکم بلندتر شد درستش میکنی

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
من موهامو پسرونه زدم خیلی هم راضی ام .بخاطر خیلی ریزش داشت اعصابم خورد میشد .رفتم ارایشگاه پسرونه زد ...

اخه خیلی طول میکشه تا مصری بشه .. اصلا از موی بلند خوشم نمیاد فقط درحد مصری دوست دارم ... 

2738
اخه خیلی طول میکشه تا مصری بشه .. اصلا از موی بلند خوشم نمیاد فقط درحد مصری دوست دارم ... 

عیب نداره .حالا که کوتاه کردی اعصاب خودتو خورد نکن 

فقط بهش برس . زودی بلند میشه 

ولی خودم ازون بی حوصله هام روغن گرفتما ولی اصلا بهش نمیزنم 😄

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
عیب نداره .حالا که کوتاه کردی اعصاب خودتو خورد نکن  فقط بهش برس . زودی بلند میشه  ولی خو ...

من اصلا راضی نیستم .. عین خر پشیمونم ... امیدوارم تا خرداد مصری بشه موهام

من اصلا راضی نیستم .. عین خر پشیمونم ... امیدوارم تا خرداد مصری بشه موهام

حالاحرص نخور همون موهاتم میریزه ها😄😄

چشم بهم بزنی بلند میشه 😊😊