2726
عنوان

😭دندون درد و گوش درد پدرمو دراورده

| مشاهده متن کامل بحث + 5739 بازدید | 30 پست
اره من خودم دندون عقل کشيدم فقط بعد کشيدن تا چنروز حسابی درد داشتم

من خدا بهم رحم کرد چند ماه قبل باراداریم رفتم عصب شکی، پر کردن ، کشیدن عادی، جراحی دوتا دندون کلا فکمو از نو ساختم😄 بازم با این وجود یکی از دندونام الان ک باردار شدم داره تیر میکشه😬

خدایا بر زبان ما "شکر" را جایگزین "ناله و غرغر" بفرما

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عفونت کرده ینی ببین  مسواک بگیر محکم محکم بکش قروقسمت لثه همون دندون خراب تا خون بیاد خون که بی ...

دکتر طب سنتی بهم روغن حنضل پيشنهاد داد اره ظاهرش خوبه اما قبل حاملگيم دکتر گفت بکشش از ريشه مشکل داشت يکی دوبار دردم گرفت ساکت شد الان شش ماه باردارم درد گرفته زده ب سر گوش فکم داغونم کرده

دکتر طب سنتی بهم روغن حنضل پيشنهاد داد اره ظاهرش خوبه اما قبل حاملگيم دکتر گفت بکشش از ريشه مشکل داش ...

روغن رو بریز توگوشت به دندون نزن ممکنه موجب سقط بشه خدانگرده

من خدا بهم رحم کرد چند ماه قبل باراداریم رفتم عصب شکی، پر کردن ، کشیدن عادی، جراحی دوتا دندون کلا فک ...

من نابودم کل دندونام خراب درست کردم دوباره خراب ميشن

چاره ش فقط ژل میخکه‌بگیر چند بار بزارروش خوب میشه کلا

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2706