2737
2734

دکترم بيمارستان شهرام پيشنهاد داد برم هنوز ديگ نرفتم زنگ زدم واس کشيدن دندونن هفتصد هشتصد گفت ميشه نميدونم برم يانرم دندون پزشکی امروزی ميگفت ب بچه اسيب ميرسه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دکترم بيمارستان شهرام پيشنهاد داد برم هنوز ديگ نرفتم زنگ زدم واس کشيدن دندونن هفتصد هشتصد گفت ميشه ن ...

کشیدن دندون یه ماه خاصی میشه ولی یادم نیست کدوم ماه کلا دندونپزشکی بارداری هم داریم کلینیکای معتبر شهرتون بپرس

خدایا بر زبان ما "شکر" را جایگزین "ناله و غرغر" بفرما

ژلوفن رو روی دندون خراب بریزین ینی ژلوفنو سوراخ کنین با گوش پاک کن ماده ی داخلشون رو بزارید رو دندون زیاد اینکارو نکنین چون دندون پوسیده میشه 

و اینکه ماده ب لثه و کناره های فک خوره چون میسوزه 

2738
کشیدن دندون یه ماه خاصی میشه ولی یادم نیست کدوم ماه کلا دندونپزشکی بارداری هم داریم کلینیکای معتبر ش ...

اره27 هفتم دکترم يجايی پيشنهاد مخصوص زنای حامله هنوز نرفتم اونجا 

ژلوفن رو روی دندون خراب بریزین ینی ژلوفنو سوراخ کنین با گوش پاک کن ماده ی داخلشون رو بزارید رو دندون ...

اصلا سوراخ نيست از ريشع مشکل داره دندونم ظاهرش خوبه ريشش پدرمو دراورد

اره27 هفتم دکترم يجايی پيشنهاد مخصوص زنای حامله هنوز نرفتم اونجا 

خب پس برو همونجا تا بدتر نشده و به عصب نرسیده

بايد بکشمش 

بهتر. بی حسی کمتری میخواد یه دقیقه کمترم میکشش راحت من کشیدم خیلی راحت و سریع بود البته قبل بارداری

بهتر. بی حسی کمتری میخواد یه دقیقه کمترم میکشش راحت من کشیدم خیلی راحت و سریع بود البته قبل بارداری

اره من خودم دندون عقل کشيدم فقط بعد کشيدن تا چنروز حسابی درد داشتم

عفونت کرده ینی ببین  مسواک بگیر محکم محکم بکش قروقسمت لثه همون دندون خراب تا خون بیاد خون که بیاد ازاون قسمت عفونت هم خارج میشه دردت هم ساکت میشه بعد خون رو بریز بیرون و  دهنتو اب بکش 

نمک وفلفل قاطی کن بایه کم اب خمیر کن بزار روش 

روغن حنظل هم خوبه ولی بارداری میترسم استفاده کنی 

2706