2733
2734

سلام بچه ها ما میخوایم واسه آبجیم ساید دوو ۴ درب بخریم به نظرتون خوبه؟ اون موقع ی جار فتیم گفتن ۵۵ میلیون خواستم ببینم قیمتش خوبه؟ واینکه شما ساید خوب ۴ در سراغ دارید؟ کلا اگه به تازگی وسیله برقی خریدین ک راضی هستین یا قبل خریدین ک میدونین الانم تو بازار موجوده ممنون میشم از تجربیاتتون بگین حالا هر وسیله برقی ک باشه

درمورد ساید اطلاعی ندارم..چون کلا نمیپسندیم کم جا هست ما یخچال و فریزر جفت میخریم 

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . وقتی باد پرده رو تکون میده نوار سربی پرده واسه جنین ضرر نداره؟ ذراتش توی هوا معلق بشه😫😫😫بچه فامیل با لیزر اسباب بازیش نور انداخت روم واسه بچه ضرر نداشته باشه🤦‍♀️ مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
درمورد ساید اطلاعی ندارم..چون کلا نمیپسندیم کم جا هست ما یخچال و فریزر جفت میخریم 

خودمم ساید دارم واقعا حرفتونو قبول دارم چون واقعا کم جا هست ولی متاسفانه به خاطر ی سری مسائل میخوایم ساید بگیریم

خودمم ساید دارم واقعا حرفتونو قبول دارم چون واقعا کم جا هست ولی متاسفانه به خاطر ی سری مسائل میخوایم ...

اشتباه نكنيد 

دوقلو خيلي بهتره 

بيشتر ب فكر جنس باشيد تا قيافه و اينا 

2738
لوازم برقي هم مارك بوش  فيليپس  خوبه بستگي داره چي بخواي مثلا غذاساز بوش  جاروبرقي ...

آهان اینجوری میخوام بدونم همه چی برقی میخایم بخریم بوش شنیدم خوبه ولی دوستم ک لوازم خونگی داره میگه متاسفانه الان تقلبیش زیاده 

اشتباه نكنيد  دوقلو خيلي بهتره  بيشتر ب فكر جنس باشيد تا قيافه و اينا

اتفاقا خواهرمم خودش نظرش دوقلوهس با اینکه برا پدرم هم به صرفه تره و حرف شما رو هم قبول دارم ولی خریدمون ساید هست حالا اون هیچی وسیله برقی دیگه پیشنهادتون چ برندی هس

من اصلشو خريدم تابستون  بايد يه مغازه معتبر پيدا كني  ظرفشويي بوش  اتو فيليپس  ...

درمورد مارک کندی شنیدین؟ لباسشویی کندی داشت دوو هم داشت خودش میگفت کندی ها خیلی خوبن.من نشنیده بودم

درمورد مارک کندی شنیدین؟ لباسشویی کندی داشت دوو هم داشت خودش میگفت کندی ها خیلی خوبن.من نشنیده بودم

اگه بتونين بوش اصل بخرين خيلي بهتر از كنديه 

كندي هم متوسطه 

ولي فرق بين كندي و بوش مثل پرايد و بنزه 

وليً تو ايراني ها كندي بهتر از دوو و پاكشوماس 

2706