2726
عنوان

امروز رفتم دکتر و سونوم کرد😥

874 بازدید | 70 پست

گفت رحم و تخمدانات نرماله pco ضعیف مشاهده میشه( روز سوم‌ پریودی)

برا خودم و شوهرم تقویتی و ویتامین نوشت

یه آزمایش کلی خون و ادرار و پاپ اسمیر برا من و یه‌ آزمایش اسپرم برای‌شوهرم نوشت

این آزمایشارو قبلا داده بودیم گف باید مجددا انجام بدین

و گفت که هرروز ورزش و‌پیاده روی داشته باشین و نون و‌برنج رو خیلی محدود کن یکم وزنت بیاد پایین داروهایی که قراره بهت بدم بهتر اثر میکنه

@joojerangi    

@monaa_ 

@دخترتبریزی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اسی اگه برای بارداری میخوای دارو مصرف کنی ویتاگنوس بخور من از 18 سالگی تحت درمان تنبلی و کیست تخمدانم هورمون مردانه و پرولاکتین هم بالا بود تا 21 هورمون ها و درمان کردم بعدش 6 ماه اقدام کردم نشد قطره ویتاگنوس و قرص اگنوگل خوردم همون ماه باردار شدم 

دمش گرم که بهت توصیه های ورزشی و رژیمی رو گفته

چون از داروها موثرتره

حتما انجام بده

همچنین روزی هشت لیوان آب بخور عزیزم

و از همه مهمتر شاد باش و از استرس دوری کن💜

دمش گرم که بهت توصیه های ورزشی و رژیمی رو گفته چون از داروها موثرتره حتما انجام بده همچنین ...

چون اضافه وزن دارم گفت برا من فرقی نداره از کی دارو بدم بهت ولی بخاطر اینکه زودتر نتیجه بگیریم میگم که وزنتو کم کن بعد دارو بدم

مصرف کردم عزیزم تاثیر نداشت

ان شاءالله به زودی باردار بشی عزیزم از خدا بخواه و بسپار به خودش دیگه فکرتو درگیرش نکن فقط اقدام کن اگه خدا خواست میده نخواست هم بعدا میده من اینجوری به خدا سپردم و همزمان ویتاگنوس خوردم که دیگه شکر خدا نتیجه داد 

ان شاءالله به زودی باردار بشی عزیزم از خدا بخواه و بسپار به خودش دیگه فکرتو درگیرش نکن فقط اقدام کن ...

آخه من اضافه وزنم دارم گلم اگه کم کنم بهتر روم‌نتیجه میده

ممنونم انشاالله❤

2706