2737
2734
عنوان

وزن نگرفتن بچه

126 بازدید | 19 پست

سلام پسرم زمان تولد۳۴۰۰‌وزنش بود الان۸ماهشه۷۷۰۰وزنشه ازروی نمودار وزنش افت کرده کلااومده زیرخط..غذاشم بدنیست امازیادعلاقه داشته باشه به خوردن نداره...به نظرتون علتش چیه چکارکنم؟

سویق کودک بده 

نام فرزندم را علی گذاشتم تا زیر سایه حضرت علی بزرگ بشه و نگهدارش حضرت علی باش برای موفقیت و خدشبختی و پاکدامن بودن پسرم صلوات بفرستید تا فرزندی صالح و خلفی بشه برام آینده درخشانی داسته باشه و باعث افتخارم و سربلندیم بشه... خدایا خیر و دنیا و اخرت رو نصیب من و فرزندانم بکن. ..  خدایا فرزندانم رو خادم اهل بیت قرار بده و سفره نشین امام حسین قرار بده در خونه امام حسین بزرگ بشه جون بگیره جوان بشه و پیر بشه زندگیش با قرآن نماز خودت واهل بیت مانوس بشه ... خدایا من از تو  معجزه میخاهم  معجزه بزرگی در حد خدا بودنت معجزه ای ک  اشک شوقم از معجزه ات جاری بشه تو خودت بهتر میدانی اللهی امین... عاشقتم خدا نگهدارم باش... مرسی ک بهم ی پسر زیبا و شیرینی عطا کردی اگه میشه ی دختر زیبا و شیرینی هم نصیبم کن تا جنسمون جور بشه... خدایا هرچی دارم از وجود رحمت خودت هست هیچوقت مرا ب حال خودم وامگذار حتی ب اندازه پلک برهم زدن... خدایا منو خانوده ام رو پیش دوست دشمن شرمنده نکن... خدایا هیچکس رو شرمنده بچه و مهمون نکن خدا دلها مارو هدایت کن وبعداز هدایت گمراه نکن ک تو ارحمن ارحمین... خدایا منو از این خونه نجات بده لطفا برای صاحب خونه شدنم صلوات بفرستید زندگی باجاری و مادرشوهر خیلی سخته خیلی... لطفا برای بردارم و زندگیش دعا کنید تا بزودی صاحبخونه بشه تا زن بچش خوشبخت بشن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچه ها رو شیر ببشتر چاق میکنه تا غذا شیرتو تقویت کن شایدم کلا سیستم بدنش اینجوریه تو تلاشت رو بکن شد شد نشد بدون سیستم رشدیش اینجوریه اول باید چکاب کامل بده ازمایش خون. ازمایش عفونت مدفوع و ادرار اگر مشکلی نداش بعد کره و اینجور چیزا بخور شیرت چرب شه. تو غذای نی نی هم کره و قلم گاو بریز باید همون مقدار کم رو هم میخوره مقوی کنی

2731

بله میدادم خوب اما ویتا زینک عالیه شوهرم رفته کیدی کر خریده نمیدونم چجوریه اما ویتا زینک عالیه حتما بخر

نام فرزندم را علی گذاشتم تا زیر سایه حضرت علی بزرگ بشه و نگهدارش حضرت علی باش برای موفقیت و خدشبختی و پاکدامن بودن پسرم صلوات بفرستید تا فرزندی صالح و خلفی بشه برام آینده درخشانی داسته باشه و باعث افتخارم و سربلندیم بشه... خدایا خیر و دنیا و اخرت رو نصیب من و فرزندانم بکن. ..  خدایا فرزندانم رو خادم اهل بیت قرار بده و سفره نشین امام حسین قرار بده در خونه امام حسین بزرگ بشه جون بگیره جوان بشه و پیر بشه زندگیش با قرآن نماز خودت واهل بیت مانوس بشه ... خدایا من از تو  معجزه میخاهم  معجزه بزرگی در حد خدا بودنت معجزه ای ک  اشک شوقم از معجزه ات جاری بشه تو خودت بهتر میدانی اللهی امین... عاشقتم خدا نگهدارم باش... مرسی ک بهم ی پسر زیبا و شیرینی عطا کردی اگه میشه ی دختر زیبا و شیرینی هم نصیبم کن تا جنسمون جور بشه... خدایا هرچی دارم از وجود رحمت خودت هست هیچوقت مرا ب حال خودم وامگذار حتی ب اندازه پلک برهم زدن... خدایا منو خانوده ام رو پیش دوست دشمن شرمنده نکن... خدایا هیچکس رو شرمنده بچه و مهمون نکن خدا دلها مارو هدایت کن وبعداز هدایت گمراه نکن ک تو ارحمن ارحمین... خدایا منو از این خونه نجات بده لطفا برای صاحب خونه شدنم صلوات بفرستید زندگی باجاری و مادرشوهر خیلی سخته خیلی... لطفا برای بردارم و زندگیش دعا کنید تا بزودی صاحبخونه بشه تا زن بچش خوشبخت بشن 
بچه ها رو شیر ببشتر چاق میکنه تا غذا شیرتو تقویت کن شایدم کلا سیستم بدنش اینجوریه تو تلاشت رو بکن شد ...

یعنی مشکلی داره که وزن نمیگیره؟؟

میشه بخاطردندون هاش باشه یا جنب وجوش زیادی که داره؟

میترسم نخوره هرچی گرفتم نمیخوره..سرلاک گرفتم جوانه گندم گرفتم لب به هیچی نمیزنه..تازه شربت زینک پلاس ...

مگه اون بچه چقدرشه که بخواد همه چی بخوره کم کم بزرگ میشه همه چی میخوره فعلا غذاهای پرکالری بهش بده موز سیب زمینی ماکارونی باید زیاد بهش برسی

بله میدادم خوب اما ویتا زینک عالیه شوهرم رفته کیدی کر خریده نمیدونم چجوریه اما ویتا زینک عالیه حتما ...

خارجیه؟..

شماچه چیزهایی به بچتون میدادین که بیشتردوست داشت؟

2738
مگه اون بچه چقدرشه که بخواد همه چی بخوره کم کم بزرگ میشه همه چی میخوره فعلا غذاهای پرکالری بهش بده م ...

مثلاالان سوپ یاهرچیزدیگه ای رو تاچندقاشق بخوره خوبه؟

خارجیه؟.. شماچه چیزهایی به بچتون میدادین که بیشتردوست داشت؟

ن ایرانی هست ۲۴ تومان هس ابمیوه طبیعی بده تو غذاهش کره بریز ماست بده میوه زیاد بده بخوره

یعنی مشکلی داره که وزن نمیگیره؟؟ میشه بخاطردندون هاش باشه یا جنب وجوش زیادی که داره؟

من خودم ی بچه کم وزن داشتم مشکلش بی اشتهاییشه دکتر که میبردم اول این ازمایشارو مینوشتن بعد دارو میدادن ولی از من میشنوفی همه نوع داروی به بچه نده همین زینک خوبه ی شیشه بده یکماه استراحت بعد دوباره خواسی شروع کن شربت با طعم میوه ایی ایرانیشو بگیر اون که نوار دورش زرده این تاثیرش بهتره

2706