2733
2734
عنوان

ازدواج

375 بازدید | 29 پست

سلام به همگی

بنده دختر۱۹ساله ایی هستم که درسن۱۵سالگی ازدواج کردم وطلاق گرفتم بنابه دلایل خودم ..شوهرم بیماربودبسیاردست بزن.داشت الان ۷ماهه بااقایی اشناشدیم ازهمون اول قصدمون ازدواج بودالان دوماهه اقدام کردن اقاازلحاظ وضع مالی هم خوب هستن خانواده فرهنگی بسیار خوش اخلاق وامروزی پسندما۱۴سال اختلاف سنی داریم باهم اماایشون اصلا بهشون نمیخوره فوق العاده پرهیجان احساسی وشوخ طبع بیش از اندازه دوستم دارن تاالان اختلافی نداشتیم هم نظربودیم ومشکلی پیش نیومدالان از اختلاف سنیمون خیلی.میترسم ک در آینده دچارمشکل بشیم اقابشن۴۹ساله ومن۳۵ساله اگ نظری دارید کمکم کنیددرضمن خیلی دوسش دارم اصلاهم مشخص نیست سنشون پایین ترمیزنن اقامطمن هستن ازهربابت  خوشبختم میکنن بارهاذکرکردن.. وبراین باورهستن سن یه عددوتوهرزمینه ایی درکم میکنن وپابه پام میان و محدودیتی ایجادنمیکنند فکرجدایی ازشون دیوونم می‌کنه 

خوشحال میشم نظراتتون رو بدونم 

کمال تشکرازهمه 

مهم اینه همدیگرو درک کنید

امیدوارم خوشبخت بشین

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

گلم شوهرمنم 15سال ازخودم بزرگتره خداروشکرخوشبختیم مثل شماهم مشکلی نداریم اگه تفاهیم دارین حله منم ازدواج دومم بود

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

باهاش ازدواج کن

فمنیسم،،،دنبال برابری ،جهانی بهتر ، دنیایی که یه دختر بخاطر اینکه یه دختره آزادیشو ازش نگیرن !!! وقتی شب رفت بیرون از خونه بهش توهین نشه ، امنیت داشته باشه ،،، چه زن های ایرانی که به جای آواز خوندن مجبور نشدن سبزی پاک کنن چون فقط این جماعت معتقده صدای زن حروم و شنیدنش گناه ، زن باید تو خونه ظرف بشوره و سبزی پاک کنه :) ،،،وقتی تو بلاد کفر میرن مریخ و فیلمای درمورد پریودشون اسکار میگیره ، ما هنوز درگیر کیسه مشکی برای نوار بهداشتی هستیم :)))))طبق قانون ازدواج با دختر سیزده ساله هیچ‌ مشکلی نداره چون اونقدر بالغ شده که بتونه یک آدم دیگه رو هم به زندگی بیاره ، ولی همون دختر بالغ حق رای دادن،  گواهینامه داشتن ، بدون اجازه پدر از کشور خارج شدن ، حق مستقل شدن و حق به سرپرستی گرفتن یک فرزند رو نداره . ،،، این همون دنیاییه که یه عده تهی مغز ساختن ... اما میشه تغیبرش داد ... تغییر از من شروع میشه ، از تو شروع میشه، از ما شروع میشه ؛)

عزیزم به نظرم باهاش ازدواج کن با این خصوصیاتی که گفتی فک نکنم مرد به این خوبی دیگه گیرت بیاد

برعکس باید به خاطر سنش زیاد اهل شوخی و هیجان نباشه که هست🤷🏻‍♀️

همو دوس دارین و بهشم نمیخوره ازت بزرگ‌تر باشه

دیگه چی میخای جانم؟

حَرفاۍ ِتوۍِ سَرم ‌رو نِمیتونَم ‌سَر و سامون بِدَمـ واسه ‌گُفتَن! بـه ‌جاش‌ اینو‌ از بیدل‌ِ دهلوۍ میذارَمـ ڪه ‌میگـه:[#دلِ‌آشفته‌ما‌راسرِمویۍدَریابـــ 🙂💛🌱...]  《 ‹‹ نِشَسته پُشتِ دو پِلکَم هِزار اقیانوس رَها کنید مَرآ تا وَسیع گِریه کنَم 🌱💛 . . . ›› 》#میلیسنت❤️
2738

ازدواج  فقط به علاقه و عشق    احتیاج نداره   ، خیلی فاکتورهای دیگه  رو هم  باید در نظر گرفت  و محتاطانه پیش رفت  و  از  یک مشاور عاقل  و دلسوز هم استفاده کرد و بعد تصمیم گرفت  .  

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

خیلی سنشون بالاس ولی چه میشه کرد دیگه کار از کار گذشته باید به پدر ومادرت گفت که چرا تورو تو اون سن شوهر دادن یا میدن؟به چی فکر میکنن دقیقا!!تو تو سنی نیستی که اختلافات وتفاوت هارو بفهمی ودرک کنی درسته فهمیدی اما ۱۰ سال دیگه قشنگ عملی میفهمی

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant

سالم بودن طرفت و تفاهم خیلی مهمه ک شما دارین ولی ب این موضوعم فکر کن ک بعد از آشنایی بعداز ازدواج بچه ک بیاری نهایتش تا چ سنی میخاد سایه ی پدر بالاسرش باشه.الهی ک عمر طولانی داشته باشه ولی یه بعدش رو میگم.بازم عشق خیلی مهمه

ممنون ازپاسختون 

اقاخیلی اهل حال وپرشوق وهیحان هستن دوست دارن من ادامه تحصیلموبدم کلاس های آموزشی شرکت کنم ی جورخاص دوستم دارن اجتماعی وموادب هستن خلاصه هرچی میگم پایه هستن ومخالفت نمیکنن امااطرافیان میگن بعداسنش بیشترشماست باعث میشه خجالت بکشی ودلزده بشی البته لازم ب ذکره باهمسراولم 10سال اختلاف داشتیم امااین شرایطهای خوب اقارونداشت حتی یکیشو تنهامشکل اقااختلاف سنیشونه ک 15ساله وگرنه ازهرلحاظی مطمنم منوخوشبخت خوشبخت میکنن

خیلی سنشون بالاس ولی چه میشه کرد دیگه کار از کار گذشته باید به پدر ومادرت گفت که چرا تورو تو اون سن ...

ازدواج اولم ب اصرارزیادخودم بود...الان هم نمی‌خوام مشکلی پیش بیادبرام تجربه های تلخی روداشتم 

من هم سر اختلاف سنی خیلی میترسم

سالم بودن طرفت و تفاهم خیلی مهمه ک شما دارین ولی ب این موضوعم فکر کن ک بعد از آشنایی بعداز ازدواج بچ ...

یعنی 15سال اینقدرتاثیرداره؟؟

باهمسراولم ۱۰سال تفاوت داشتیم

2706