2737
2734

امروز دخترم ازم پرسید مامان اگه یه تفر بهت بگه تو جمعه هستی تعطیلی ینی چی منم واسش گفتم بعد گفت عمه دخترشو صدا زده گفته بیا لباسهات رو درست کنم شنبه یکشنبه هستی بعد من گفتم عمه من چند شنبه ام اونم گفته توکه کلا جمعه ای بعد همه عمه ها خندیدن☹بعد به من گفت مامان چرا هیچ کی مارو دوست نداره😐

محتاجم به دعا

باهاش شوخی کرده بیخیال😅

حَرفاۍ ِتوۍِ سَرم ‌رو نِمیتونَم ‌سَر و سامون بِدَمـ واسه ‌گُفتَن! بـه ‌جاش‌ اینو‌ از بیدل‌ِ دهلوۍ میذارَمـ ڪه ‌میگـه:[#دلِ‌آشفته‌ما‌راسرِمویۍدَریابـــ 🙂💛🌱...]  《 ‹‹ نِشَسته پُشتِ دو پِلکَم هِزار اقیانوس رَها کنید مَرآ تا وَسیع گِریه کنَم 🌱💛 . . . ›› 》#میلیسنت❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

شوخی کرده 

شماهم به بچه بگو عمت دوست داره فقط شوخی کرده باهات

من بودم بدم مبومد جواب میدادم  از خودش بپرس  چ جور ادمیه؟

والا دوستی دشمنی شون مشخص نیست گاهی اینقدر خوبن شوکه میشی گاهی اینقدر بیتفاوت و بی محبت تعجب میکنی هیچ وقت رو روال نیستن 

محتاجم به دعا
2706