2733
2734
عنوان

خاطره مدرسه😂😂😂

323 بازدید | 23 پست

وای بچه ها الان یچیزی از مدرسه یادم اومد .

یبار منو دوستم امتحان و دادیم اومدیم طبقه پایین بعد اونجا دفتر مدیر بود بعد به دوستم گفتم امتحان و چی شدی گفت‌ :)

یه پامو گذاشتم اینور برگه یه پامو گذاشتم اونور برگه  

ریدم . فقط موندم بهزادی چجوری میخواد اون گوه هارو جمع کنه ( البته ببخشید ها فک نکنین من بی ادبم دوستم اینو گفت😂😂😂)

بعد یه معلم پرورشی داشت می‌رفت نمازخانه صدای دوستمو شنید با حالت اخم از کنارمون رد شد .

زنگ  بعد دوستمو صدا کردن دفتر یک روز اخراج شد 😂😂😂

شما چه خاطره ای دارید،😁

𝔻𝕠 𝕟𝕠𝕥 𝕥𝕒𝕜𝕖 𝕝𝕚𝕗𝕖 𝕤𝕖𝕣𝕚𝕠𝕦𝕤𝕝𝕪, 𝕟𝕠 𝕠𝕟𝕖 𝕨𝕚𝕝𝕝 𝕔𝕠𝕞𝕖 𝕠𝕦𝕥 𝕠𝕗 𝕚𝕥 𝕒𝕝𝕚𝕧𝕖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فامیل معلم زیست ماهم بهزادی بود😂😂😂😂

زندگی اتفاقی نیست 😊بلکه پاسخی در برابر بخشش هاو داده های شماست😍🥰زندگی صدا و آهنگ خودتان است🥰هر بعد از زندگیتان بازتاب نیت و افکار شماست 😍🤔شما خالق زندگیتان هستید!😇😇😇
فامیل معلم زیست ماهم بهزادی بود😂😂😂😂

چه جالب😂😂😂⁦❤️⁩

2738

ماهم یه مدیر دیکتاتورداشتیم که خیلی به بچه هازورمیگفت با دوستم روی یه برگه نوشتیم مرگ بر دیکتاتور وسط کلاس ازمعلم اجازه گرفتیم رفتیم چسبوندیم به در اتاق مدیر یه قشقرقی به پاشد که نگو البته طول کشید تا بفهمن کارماست ولی خب پدرامون اومدن واسطه شدن تا اخراج نشیم ولی بعدش کلا اخلاق مدیرمون عوض شد 

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 

تو صف گفتن بشینین دعای توسل بخونین

با نشیمنگاهم نشستم رو سر یه دختره نزدیک بود گردنش بشکنه    

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)

نام فرزندم را علی گذاشتم تا زیر سایه حضرت علی بزرگ بشه و نگهدارش حضرت علی باش برای موفقیت و خدشبختی و پاکدامن بودن پسرم صلوات بفرستید تا فرزندی صالح و خلفی بشه برام آینده درخشانی داسته باشه و باعث افتخارم و سربلندیم بشه... خدایا خیر و دنیا و اخرت رو نصیب من و فرزندانم بکن. ..  خدایا فرزندانم رو خادم اهل بیت قرار بده و سفره نشین امام حسین قرار بده در خونه امام حسین بزرگ بشه جون بگیره جوان بشه و پیر بشه زندگیش با قرآن نماز خودت واهل بیت مانوس بشه ... خدایا من از تو  معجزه میخاهم  معجزه بزرگی در حد خدا بودنت معجزه ای ک  اشک شوقم از معجزه ات جاری بشه تو خودت بهتر میدانی اللهی امین... عاشقتم خدا نگهدارم باش... مرسی ک بهم ی پسر زیبا و شیرینی عطا کردی اگه میشه ی دختر زیبا و شیرینی هم نصیبم کن تا جنسمون جور بشه... خدایا هرچی دارم از وجود رحمت خودت هست هیچوقت مرا ب حال خودم وامگذار حتی ب اندازه پلک برهم زدن... خدایا منو خانوده ام رو پیش دوست دشمن شرمنده نکن... خدایا هیچکس رو شرمنده بچه و مهمون نکن خدا دلها مارو هدایت کن وبعداز هدایت گمراه نکن ک تو ارحمن ارحمین... خدایا منو از این خونه نجات بده لطفا برای صاحب خونه شدنم صلوات بفرستید زندگی باجاری و مادرشوهر خیلی سخته خیلی... لطفا برای بردارم و زندگیش دعا کنید تا بزودی صاحبخونه بشه تا زن بچش خوشبخت بشن 
ماهم یه مدیر دیکتاتورداشتیم که خیلی به بچه هازورمیگفت با دوستم روی یه برگه نوشتیم مرگ بر دیکتاتور وس ...

یا خدا حالا یه مرگ که اینهمه قشقرق نداشت،😂😂😂

پرورشيا همشون عقده اي بودن چراااااا مال ما سيبيل هم داشت ديگه واويلااااا بعد شوهر كرد اخلاقش كني بهت ...

😂😂😂😂😂

2706